رژیم غذایی یوگا

رژیم غذایی قبل و بعد از ورزش یوگا


یوگا، نوعی ورزش جسمی و فکری است که برای آرامش ذهن و بدن تاثیر فوق العاده ای دارد، البته رژیم غذایی در این ورزش از اهمیت زیادی برخوردار است.
زولبیا بامیه

از این زولبیا بامیه ها نخورید


مصرف شیرینی زولبیا بامیه در ماه مبارک رمضان بیشتر از ایام دیگر است در حالی که متخصصان تغذیه در این مورد نظری کاملا متفاوت با آنچه در میان مردم به یک باور تبدیل شده است دارند.
ماست

انواع ماست و ویژگی ها و فواید هر کدام


امروزه در اکثر سفره های ما ایرانیان، ماست همراه غذا مصرف می شود و متاسفانه مردمان امروزی مانند دیگر رسوم غلط متعارف، بدون آن که تدابیر مربوطه را رعایت نمایند و از خوب و بد بودن آن آگاه باشند، آن را مصرف می کنند.
میوه های مردانه

میوه های مردانه و زنانه را بشناسید


زنان و مردان از نظر فیزیولوژیکی با هم تفاوت دارند پس نیاز بدنی آنها نیز به طبع متفاوت خواهد بود . میوه های مردانه و میوه هایی که مخصوص زنان هستند برای تقویت و ویتامین رسانی به آنها مناسب ترند.
پای مرغ

ویتامین و مواد معدنی پای مرغ


شاید شما هم که از درد زانو یا سایر استخوان های بدن تان رنج می برید، این توصیه عامیانه را شنیده باشید و برای یک بار هم که شده پای مرغ را طبخ و نوش جان کرده باشید
خواص حنا

خواص حنا گیاهی با هزار فایده


حنا گیاهی که آن را گیاه هزار و یک خاصیت می نامند پوست و مو را زیبا می سازد ، نیروی جنسی را تقویت می کند و سردردهای شدید را درمان می کند. برای آشنایی با مهمترین فواید و خواص حنا با ما همراه شوید.