برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

روستای فردو

روستای فردو بهشتی فراتر از مرزها!


روستای ییلاقی باصفایی به نام "فردو" در فاصله 47 کیلومتری جنوب شهر قم قرار دارد.آب و هوای این روستا در بهار و تابستان خنک و مطبوع و در زمستان سرد و خشک است. رودخانه فصلی فردو در شرق روستا جریان دارد.
همسر دكتر ظريف

همسر دکتر ظریف در تله کابین رامسر + تصاویر


در راستای سفر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه به رامسر جهت میزبانی چهارمین دوره اجلاس وزرای خارجه ایران ، ترکیه و آذربایجان همسر وی بعداز ظهر دیروز(سه شنبه) در تله کابین رامسر حضور پیدا کرد.
داماد میلیاردر

ماجرای میلیاردر شدن داماد در شب عروسی + عکس


تصاویر ما را به یاد جایزه های چندصد میلیونی بانک می اندازد اما ماجرا چیز دیگری است که یک در عرض چند ساعت پسر کارگر را تبدیل به داماد میلیاردر مشهور در شبکه های اجتماعی کرد.
شعبده باز

سوتی شعبده باز در حین اجرا + عکس


شعبده بازان با حقه های جالبی که به کار می برند باعث سرگرمی افراد می شوند اما همیشه این حقه ها نمی گیرند و مورد تمسخر بینندگان قرار میگرند.
مانکن مشهور

جسد زن جوان مانکن عروس شد! + عکس


زن جوان بعد از مرگش تبدیل به یک مانکن عروس مشهور شد. او حالا پشت ویترین یکی از بهترین مزون های لباس عروس در دنیا ایستاده است تا زنان جوان لباس تنش را برای مراسم ازدواجشان انتخاب کنند.
تصادف

اولین کشته تصادف رانندگی در ایران + عکس


مرحوم درویش خان بزرگ اسطوره موسیقی اصیل و سنتی ایران اولین قربانی تصادف ماشین در ایران بود که در سال 1305 در خیابان امیریه بر اثر تصادف درشکه اش با ماشین فورد کشته می شود.
جن ها

مردم مصر به جن ها حمله کردند!+عکس


مردم اسکندریه به این بنا ساختمان اشباح و خانه ی جنیان می گویند. در سال 1961 یک مرد یونانی این ساختمان را بنا نهاد، اما از همان روزهای نخست زندگی در این ساختمان با مصائب و مشکلات زیادی مواجه شد، پس از آن نیز این ساختمان به مکانی ترسناک تبدیل شد.
پرنده

این پرنده شکارچی مغز است!


زامبی پرنده ای زیباست که درمنطقه آسیا و شمال آفریقا زندگی میکند و شهرت زیادی دارد،اما نه بخاطر زیبایی بلکه به دلیل نوع غذایی است که مصرف میکند.همراه ما باشید.