نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

درد شکم

کجای شکم تان درد می کند؟ علت چیست؟


درد شکم علتی دارد و این علت با بروز درد در قسمت های مختلف شکم متفاوت است ، به عنوان مثال دلیل دردی که در قسمت چپ شکم ایجاد می شود از دردی که دور ناف احساس می شود کاملا جداست.
درمان بیماری

برای درمان بیماری ها آجیل بخورید!


مصرف روزانه یک مشت آجیل خطر بیماری و مرگ را کاهش می دهد چراکه این سرشار از ویتامین های مختلف می باشند با ما باشید تا با بیماری هایی که با مصرف آجیل درمان می شوند آشنا شوید.
تقویت ایمنی بدن

روش جالب تقویت ایمنی بدن در 10 ثانیه!


تقویت ایمنی بدن یعنی پیشگیری از بیماری و ابتلا به مشکلات جسمی ، برای این امر مهم روشی خانگی و کاملا بدون هزینه را به شما معرفی خواهیم کرد که هر شب قبل از خواب می توانید انجام دهید.
ملاتونین

تنظیم خواب در مسافرت با ملاتونین


مصرف داروی ملاتونین می توانند به عنوان عاملی خواب آور و تنظیم کننده طبیعی بدن، به تنظیم خواب خصوصاً در سالمندان و افرادی که دائم در مسافرت هستند کمک کند.
کورک گوش

درمان کورک گوش ، جوش های چرکی مزاحم


کورک گوش یا همان جوش های چرکی که در خارج گوش رشد می کنند و با درد شدیدی همراه است به استفاده از روش های شستشو و نسخه های طبیعی قابل درمان هستند.
درمان یبوست

درمان یبوست در 3 دقیقه فقط با فشار یک نقطه


داروها و نسخه های موثر در درمان یبوست روشی برای رفع این مشکل دردناک است اما روش دیگری در طب فشاری توصیه می شود که با کمک آن در کمترین زمان ممکن می توان اختلال اجابت مزاج را رفع کرد.