برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

عجیب ترین تصادف

عجیب ترین تصادف سال 94 در ایران + عکس


در بین تصادفاتی که در ایران رخ داده است و هر کدام به نوعی عجیب و غریب بوده اند اما تصادف کامیون غول پیکر معدن مس با خودروی وانت بار عجیب ترین تصادف در ایران می باشد.
کوچکترین حشره

کوچکترین حشره زنده در دنیا + عکس


گونه ای از سوسک های ریز featherwing که در کلمبیا و نیکاراگوئه یافت می شود با اندازه حیرت انگیز 0.325 میلی متر، کوچکترین حشره زنده در جهان است.
پسر عجیب

پسری عجیب که پرواز می کند + تصاویر


پسر عجیب قصه ی ما پسری است از خانواده مبتلایان به سندرم داون که نیروی شگفت انگیز پرواز دارد. این پسر در جاهای خطرناک و با ارتفاع بلند هم پرواز کرده و با قدرت شگفت انگیزش جزو انسان های خاص قرار گرفته است.
باران پاییزی

باران پاییزی در تهران + تصاویر


عطر باران پاییزی کوچه و خیابانها را فرا گرفته است، عطری که روزهای کوتاه و شب های طولانی پاییز را به احساسی خوش و رمانتیک بدل کرده است در ادامه تصاویر دیدنی از بارش باران پاییزی در پایتخت را ببینید.
دختر ژاپنی

عکس جالب از سایا دختر ژاپنی


این عکس یک آدم واقعی است؟! این عنوان مربوط به تصاویری است که به تازگی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است تصاویری که مرز حقیقت و مجاز را از بین برده است.
گزیدگی با نیش عقرب

عاقبت وحشتناک گزیدگی با نیش عقرب + عکس


پسر جوانی در حمام توسط عقرب گزیده شد و دقایقی بعد به دلیل وخامت حالش به بیمارستان برده شد . گزیدگی با نیش عقرب برای این جوان بسیار وحشتناک تر از حد معمول بوده است به طوری که اعضای بدن او از کار افتاده اند.
شنای نوزادان

شنای نوزادان 3 ماهه زیر آب! + تصاویر


تصاویر زیر از کودکانی می باشد که توسط یک عکاس ماهر در زیر آب گرفته شده است که این نوزادان به طرز عجیب و باور نکردنی می توانند زیر آب نفس خود را حبس کرده وشنا کنند.
پیوند انگشتان دست

پیوند باور نکردنی انگشتان دست به شکم! + تصاویر


جراحان در اقدامی عجیب و باورنکردنی دست پیرمردی را که به دلیل سوختگی شدید از کار افتاده بود به شکمش پیوند زدند. در ادامه تصاویر پیوند انگشتان دست این پیرمرد به شکمش را ملاحظه می فرمائید.