دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

جک و لطیفه

استاتوس های فیسبوکی

استاتوس های فیسبوکی خنده دار 3


در این بخش از سرگرمی سایت نمناک سری جدید استاتوس های فیسبوکی و جملات کوتاه خنده دار را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. با ما همراه باشید تا با خواندن این جملات لذت ببرید.
یادش بخیر قدیما

جملات یادش بخیر قدیما


یادش بخیر قدیما جملاتی جالب و یادآور اتفاقات روزمره و به یاد ماندنی از گذشته نه چندان دور می باشد که خواندن آن خالی از لطف نیست.
تست هوش

یک تست هوش خیلی باحال


یک تست هوش خیلی باحال این بخش سوالی است که از کودکان دبستانی پرسیده شده اما آیا شما می توانید به این سوال تست هوش پاسخ درتس بدهید یا نه امتحانش مجانی است!
یک تست هوش

یک تست هوش خیلی باحال + تصاویر


یک تست هوش خیلی باحال که توصیه می شه حتما انجام بدید و با دیدن نتیجه ی این تست هوش کلی هیجان زده بشید. پس بدون معطلی تست هوش این بخش رو دنبال کنید.
استاتوس های فیسبوکی

استاتوس های فیسبوکی خنده دار 2


بعد از یه روز کاری خسته کننده شنیدن چند جمله بامزه و خنده دار خالی از لطف نیست. پس با ما در این بخش از سایت نمناک همراه باشید تا از جدیدترین و بامزه ترین استاتوس های فیسبوکی لذت ببرید.
استاتوسهای فیسبوکی

استاتوس های فیسبوکی خنده دار


سری جدید استاتوس ها و جملات کوتاه بامزه و خنده دار را که در صفحات فیسبوک منتشر می شود در اختیار شما قرار داده ایم. در ادامه استاتوس های خنده دار فیس بوکی جدید را می خوانید.
ترول

شخصیت حقیقی ترول


بالاخره بعد از سالها شخصیت سازنده ترول که از روی الگوی صورت و چهره خود این شخصیت را خلق کرده بود به همت مضاعف محققان عرصه اینترنت شناسایی شد.
زن-و-شوهر

زن سالاری + شعر طنز


شعر بسیار خنده دار و بامزه از زن سالاری و مظلومیت مردهای امروزی در خانه شعری طنز فقط محض خنده بخونید و بخندید. نه مرد سالاری و نه زن سالاری بلکه باید عشق سالاری در خانه ها باشه تا یک زندگی شیرین و مملو از محبت به هم هدیه کنیم.
شکلک-خنده-دار

خنده دارترین جمله های فیس بوک + عکس


جدیدترین جمله های خنده دار و پرکاربردترین آنها در محاوره های اینترنتی در شبکه های اجتماعی به خصوص فیس بوک را در ادامه می خوانید. خنده دارترین جمله های اینترنتی را در سایت نمناک میخونین.
کاریکاتور-دختر-و-پسر

دختر و پسرا به چی فکر می کنن؟!


به نظر شما پسرا و دخترا توی فکرشون چی میگذره؟ حتما دوست دارین بدونین جنس مخالفتون به چی فکر میکنه. درسته؟ پس طرز فکر دخترا و پسرا رو در ادامه بخونید.