برو به :
باگت فرانسوی

طرز تهیه باگت فرانسوی


این نان حجیم و خوشمزه را برای تهیه ساندویچ و ...به صورت تازه و از فر درآمده مصرف کنید.طرز تهیه باگت فرانسوی را در آشپزخانه نمناک ببینید.
پن کیک موز

طرز تهیه پن کیک موز


پن کیک موز یک پیشنهاد خوشمزه و عالی به عنوان یک میان عده ی دلچسب است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
کوکی های نرم زنجبیلی

طرز تهیه کوکی های نرم زنجبیلی


کوکی زنجبیلی یک پیشنهاد خوشمزه برای میان وعده های مختلف است که طرز تهیه آن را در ان مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
نان کدو تنبل زغال اخته

طرز تهیه نان کدو تنبل زغال اخته


زغال اخته یکی از میوه های بسیار خوش مزه و ترش است که خاصیت های بسیاری دارد البته از خواص کدو تنبل هم نمی توان به سادگی عبور کرد!.طرز تهیه نان کدو تنبل و ذغال اخته را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
کرواسان

طرز تهیه کرواسان کره‎ای خانگی


برای تهیه مواد حدود 30 دقیقه تا 1 ساعت زمان لازم دارید تا خمیر نیز جا بیفتد. 15 دقیقه نیز برای پخت زمان نیاز دارید. مواد استفاده شده در این دستور برای 32 عدد کرواسان کافی است.
خمیر سمبوسه

طرز تهیه خمیر سمبوسه


به جای 1 لیوان آب از 1 لیوان شیر هم می توانید استفاده کنید.با این مقدار مواد می توانید 10 تا 15 تا سمبوسه درست کنید. این خمیر در مدت 20 دقیقه آماده می شود و برای ور آمدن به 1 ساعت زمان نیاز دارد.
کیک فندق

طرز تهیه کیک فندق


کیک فندق طعم بسیار عالی و خوشمزه ای از ترکیب فندق و شکلات است که حتما با یکبار امتحان آن عاشق طعم آن خواهید شد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
نان سیمیت

طرز تهیه نان سیمیت


نان سیمیت یک نان ترکی خوشمزه است که می توانید آن را تهیه کنید و در صبحانه خود بگنجانید.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
نان خامه ای

طرز تهیه نان خامه ای


نان خامه ای یکی از شیرینی های تر پر طرفدار و خوشمزه است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آمزش خواهیم داد.
ماد کیک شکلاتی

طرز تهیه ماد کیک شکلاتی


برای درست کردن ماد کیک شکلاتی نیاز به 1 ساعت و نیم زمان دارید. و این مقدار برای 6 نفر مناسب است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کیک خرمالو

طرز تهیه کیک خرمالو


خرمالو را می توان به صورت کیک خوشمزه‮ ای شبیه پودینگ تهیه کرد که تنها یک ساعت زمان برای آماده کردنش زمان لازم است.
كيك عسل

طرز تهیه کیک عسل


این قسمت از آشپزخانه نمناک به طرز تهیه کیک عسل اختصاص داده شده است.با ما همراه باشید.
چیزکیک ریکوتا

طرز تهیه چیزکیک ریکوتا


در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه چیزکیک ریکوتا را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.آن را تهیه کنید و از آن لذت ببرید.
نان ترکی

طرز تهیه نان ترکی پیده (Pide)


پختن نان ترکی پیده در 20 دقیقه انجام می شود اما باید خمیر را از 2 ساعت قبل آماده کرده باشید. این نان تقریبا شبیه نان بربری است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
پنکیک ماست

طرز تهیه پنکیک ماست


پنکیک ماست یک عضو دیگر از خانواده پنکیک ها است با این تفاوت که در این پنکیک از تخم مرغ استفاده نمیشود.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.