تمرکز

9 مورد که اجازه نمی دهند شما تمرکز کنید


در محل کار یا کلاس درس تمرکز کافی ندارید این حالت دلایلی دارند که از جسم و فکرشما نشات گرفته است ،در قدم اول برای رفع این مشکل بایستی دلایل اصلی را بشناسید.
ساختار ذهنی

تفاوت ساختار ذهنی زن و مرد


نـه تـنـها شیوه بروز احساسات در زنان و مردان با یکدیگر متفاوت می باشد، بلکه مـردان و زنان از مغزشان هم بطـرز مــتفاوتی استفاده می کنندو از نظر ساختار ذهنی و رفتاری هم با هم تفاوت دارند.
بی خوابی

بی خوابی را با تنفس درمان کنید + 5 روش


خمیازه های پی در پی و ظاهری خسته و بی حال خبر از بی خوابی های شبانه میدهد ، اگر دوست ندارید به خوردن دارو عادت کنید به روشی که آموزش داده می شود نفس بکشید تا خوابتان ببرد.
خوابگردی

خوابگردی با کمبود خواب


اختلال خوابگردی یکی از اختلالات خواب و در زمره بدخوابی ها طبقه بندی شده است.که شامل بی خوابی اولیه ، پرخوابی اولیه ، اختلالات خواب مربوط به تنفس ، اختلالات خواب ریتم شبانه روزی به وجود می آید.
خون بازی

خون بازی در مدارس دخترانه را جدی بگیرند


شیوع پدیده خون بازی (خودزنی با تیغ در مدارس دخترانه) می تواند به علت بروز اختلال شخصیت مرزی در فرد باشد که افراد مبتلا به این اختلال رفتارهایی تحت عنوان خودزنی انجام می دهند.
مبارزه با استرس

عکسی که با استرس مبارزه می کنه!!


قبل از معرفی راهی برای مبارزه با استرس باید بدانید که علت ایجاد استرس و اضطراب چیست؟ چرا گاهی همه چیز دست به دست می دهد که شما از کار و زندگی خسته شوید؟