دیگران چه می خوانند..؟
استرس و اضطراب

روش خانگی برای درمان استرس و اضطراب


همه افراد استرس و اضطراب را تجربه اند،یک رژیم غذایی سالم و استفاده از برخی داروهای خانگی ساده به خوبی می تواند در مدیریت استرس و اضطراب راه گشا باشد.
تیک های عصبی

چگونه تیک های عصبی را درمان کنیم


تیک های عصبی می تواند با رفتارهایی مثل بالا انداختن شانه،پلک زدن،تنگ کردن چشمها،تکانهای تند سر یا شانه،شکلک در آوردن یا چین دادن بینی دیده شود.
فراموشی

7 قدم طلایی برای درمان فراموشی


فراموشی به اختلال به یاد نیاوردن یا از یاد بردن سریع چیزها گفته میشود که در این حالت حافظه بلند مدت اطلاعات یا داده هایش از بین خواهند رفت یا تغییر پیدا میکنند.
نشانه های خودکشی

نشانه های خودکشی در افراد چگونه است؟


هر سال حدود یک میلیون نفر در جهان به دلیل اقدام به خودکشی می میرند اما اگر نشانه های خودکشی را بشناسید می توانید قبل از اینکه عزیزانتان دست به این کار بزنند جلوی آنها را بگیرید.
استرس

استرس چگونه بر گلبول های خونی اثر می گذارد؟


استرس می تواند روی سلامت فیزیکی، روحی و احساسی شما اثرگذار باشد. استرس بر بدن شما تأثیرگذار است، استرس می تواند تعداد گلبول های قرمز را کاهش و تعداد گلبول های سفید خون را افزایش دهد.
افزایش تمرکز

بهترین تمرین ها برای افزایش تمرکز و دقت


امروزه مغز بیشتر از هر عضو دیگری در انجام امور به ما کمک می کند یکی از مهم ترین اصول در استفاده بهینه از توانایی مغز ، داشتن تمرکز است, تمرین های افزایش تمرکز به شما کمک میکند.
نفهمی

آیا من آدم نفهمی هستم!


تا کنون شده در آینه نگاه کنید و از خود بپرسید من آدم نفهمی هستم؟ما تمایل داریم شناختی خوب از خصلت های شخصیتی خود داشته باشیم، احتمالاً نفهم های اصیل و نابی در جهان وجود دارند،خودشناسی نفهم ها امری دشوار و سخت یاب است.
گروه درمانی

از سیر تا پیاز گروه درمانی و تاریخچه آن


گروه درمانی همانند روان درمانی انفرادی است با این تفاوت که در این روش روانشناس به جای تمرکز بر روی یک فرد و مشکلات مختص به وی با یک گروه و یا چندین نفر سروکار دارد.