نمناک تکنولوژی

ترفندستان

تلگرام

11 ترفند اساسی و ضروری تلگرام


تلگرام که توی کشور ما خیلی کاربر دارد و کلی نکته های مخفی دارد که هر کسی از آن با خبر نیست ولی ما آن نکات را برای شما آورده ایم که حتما از این ها با اطلاع باشید.
پرشدن حافظه گوشی

با انجام کارها دیگر نگران پرشدن حافظه گوشی خود نباشید!


یکی از موارد مهمی که بسیاری از کاربران این روزها با آن سروکار دارند و مدام بابت کند شدن دستگاه به این مشکل بر می خورند پرشدن حافظه گوشی اندرویدی است. در ادامه ترفندهایی برای بهینه سازی و افزایش حجم حافظه دستگاه خود معرفی خواهیم کرد.
ویندوز10

ترفند های بازکردن Computer Management در ویندوز10


برنامه ی Computer Management ویندوز، مجموعه ای از ابزارهای مدیریتی است که اجازه ی مدیریت یک رایانه ی محلی را از راه دور به شما می دهد.در این مطلب ترفندهای دسترسی به این بخش در ویندوز10 را آموزش خواهیم داد.
ریپورت شدن

روش رفع مشکل ریپورت شدن در تلگرام


اگر در تلگرام خود نمی توانید به کسی پیام بفرستید و در کنار متن پیام شما علامت تعجب قرمز ایجاد می شود، یعنی شما بعنوان اسپم یا مزاحم شناخته شده اید. در ادامه به شما آموزش خواهیم داد تا از ریپورت شدن خارج شوید.
ریپورت شدن

برای همیشه از ریپورت شدن راحت شوید+ آموزش


در نرم افزار تلگرام می توانید به افرادی که شماره تلفن همراه شما را در گوشی خود ذخیره ندارند هم پیام بفرستید.اگر کاربر مقابل تصمیم بگیرد که شما را ریپورت کند دردسرهایی برای شما ایجاد میشود که در این مطلب راهی برای رهایی از ریپورت شدن را آموزش خواهیم داد.
تبلیغات تلگرام

آموزش فیلتر کردن تبلیغات و کانالهای مزاحم تلگرام


تبلیغات تلگام و دعوت کانالهای مختلف تبلیغاتی از کاربران شاید برای برخی از کاربران ایجاد مزاحمت کرده و به فکر چاره برای حذف و فیلتر کردن آن باشند.تلگرام در میان انبوه ترفندهای خود راه حل مناسبی برای حفظ حریم خصوصی کاربران در نظر گرفته است.
افزایش اعضای کانال

روش افزایش تعداد اعضای کانال تلگرام


سوالی که برای مدیران کانالهای تلگرام در وهله اول ساخت کانال پیش می آید این است که چگونه می توان اعضای کانال خود را افزایش داده و کاربران بیشتری را جذب کرد؟ راههکارهای متفاوتی برای این منظور توسط سازندگان تلگرام طراحی شده است.
رمز وای فای

اگر رمز وای فای خود را فراموش کرده اید، اینجا کلیک کنید!


به خاطر سپردن رمزهای طولانی و پیچیده کمی سخت به نظر می رسد و ممکن است بارها برای کاربران پیش آمده باشد که رمز وای فای خود را نیز فراموش کرده باشند.برای پی بردن به رمز وایرلس خود بهتر است راه حل های گفته شده را در سیستم خود دنبال کنید.
ارسال پیام در تلگرام

آموزش لغو “ارسال پیام در تلگرام


اکثر کاربرانی که با نرم افزار تلگرام کار می کنند شاید با مشکل ارسال اشتباه عکس و فایل در گروه مواجه شده و پس از ارسال متوجه خطای خود شده باشند.در این بخش راهی برای حذف پیام ارسالی آموزش خواهیم داد.