دیگران چه می خوانند..؟
نمناک تکنولوژی

ترفندستان

ریپورت شدن

روش رفع مشکل ریپورت شدن در تلگرام


اگر در تلگرام خود نمی توانید به کسی پیام بفرستید و در کنار متن پیام شما علامت تعجب قرمز ایجاد می شود، یعنی شما بعنوان اسپم یا مزاحم شناخته شده اید. در ادامه به شما آموزش خواهیم داد تا از ریپورت شدن خارج شوید.
ریپورت شدن

برای همیشه از ریپورت شدن راحت شوید+ آموزش


در نرم افزار تلگرام می توانید به افرادی که شماره تلفن همراه شما را در گوشی خود ذخیره ندارند هم پیام بفرستید.اگر کاربر مقابل تصمیم بگیرد که شما را ریپورت کند دردسرهایی برای شما ایجاد میشود که در این مطلب راهی برای رهایی از ریپورت شدن را آموزش خواهیم داد.
تبلیغات تلگرام

آموزش فیلتر کردن تبلیغات و کانالهای مزاحم تلگرام


تبلیغات تلگام و دعوت کانالهای مختلف تبلیغاتی از کاربران شاید برای برخی از کاربران ایجاد مزاحمت کرده و به فکر چاره برای حذف و فیلتر کردن آن باشند.تلگرام در میان انبوه ترفندهای خود راه حل مناسبی برای حفظ حریم خصوصی کاربران در نظر گرفته است.
افزایش اعضای کانال

روش افزایش تعداد اعضای کانال تلگرام


سوالی که برای مدیران کانالهای تلگرام در وهله اول ساخت کانال پیش می آید این است که چگونه می توان اعضای کانال خود را افزایش داده و کاربران بیشتری را جذب کرد؟ راههکارهای متفاوتی برای این منظور توسط سازندگان تلگرام طراحی شده است.
رمز وای فای

اگر رمز وای فای خود را فراموش کرده اید، اینجا کلیک کنید!


به خاطر سپردن رمزهای طولانی و پیچیده کمی سخت به نظر می رسد و ممکن است بارها برای کاربران پیش آمده باشد که رمز وای فای خود را نیز فراموش کرده باشند.برای پی بردن به رمز وایرلس خود بهتر است راه حل های گفته شده را در سیستم خود دنبال کنید.
ارسال پیام در تلگرام

آموزش لغو “ارسال پیام در تلگرام


اکثر کاربرانی که با نرم افزار تلگرام کار می کنند شاید با مشکل ارسال اشتباه عکس و فایل در گروه مواجه شده و پس از ارسال متوجه خطای خود شده باشند.در این بخش راهی برای حذف پیام ارسالی آموزش خواهیم داد.
مانیتور اضافه

چگونه یک مانیتور دوم را به سیستم اضافه کنیم؟


برای داشتن فضای دیجیتالی جذاب تر در انجام امور خاص و اداری و یا بازیهای جدید تعداد بیشتری نمایشگر لازم داشته باشیم.نصب مانیتور اضافه در رایانه های رومیزی کار سختی نیست.با ما همراه باشید.
مخفی سازی فایل

آموزش مخفی سازی فایل ها در اندروید


شما با انجام این ترفند ساده می توانید تمامی فایل ها و پوشه های مهم خود را در اندروید از دید دیگران پنهان کنید.برای آموزش مخفی سازی فایل در اندروید همراه ما باشید.
ریپورت شدن تلگرام

رفع مشکل ریپورت شدن در تلگرام + آموزش


نرم افزار تلگرام با تمام قابلیت ها و همه ی جذابیتی که دارد، گاهی همچون یک ناظم مدرسه، شما را با ریپورت شدن از این محیط به دردسر اندازد.راه حل این مشکل را در این بخش بیابید.
متن لینک دار

ترفند قرار دادن متن لینک دار در تلگرام


در تلگرام برای جذب کاربران به کانال خود ترفندهایی وجود دارد که می توا با قرار دادن متن های لینک دار علاوه بر تبلیغ کانال خود متن های دلخواه را نیز منتشر کرد.
هک تلگرام

روش جلوگیری از هک شدن در تلگرام


هک تلگرام که این روزها بسیار شایع شده است خیلی از کاربران را به فکر چاره انداخته و بسیاری از آنها را مجبور به پاک کردن تصاویر شخصی کرده است.روشی وجود دارد که می توان از وجود هکرها باخبر شد.
باز کردن سایت

روش باز کردن سایت به صورت آفلاین


زمانی که اینترنت شما از دسترس خارج شده و یا اعتبارتان رو به اتمام است می توانید با تنظیمات کروم به راحتی با باز کردن سایت ها به صورت آفلاین ،مطالب مورد نظر خود را مشاهده نمایید.