دیگران چه می خوانند..؟
سالاد والدروف

طرز تهیه سالاد والدروف


زادگاه سالاد والدروف نیویورک است که این سالاد طعمی متفاوت با بقیه دارد.همچنین شما می توانید هنگام سرو کمی فلفل نیز استفاده کنید که ما توصیه نمیکنیم.
میگو برشته

طرز تهیه میگو برشته


میگو برشته غذایی بسیار لذیذ و شیک است و امتحان طعم آن تجربه ی لذت بخشی برای شما خواهد بود.
پاستا عربیتا

طرز تهیه پاستا عربیتا با بادمجان بریانی


شاید با شنیدن نام عربیتا احساس کنید که این غذا برای کشور های عربی باشد اما باید بگوییم خیر،عربیتا صرفا به معنی تند و تیز است و این پاستا همانند اکثر پاستاها اصالتی ایتالیایی دارد.طرز تهیه پاستا عربیتا را در آشپزخانه نمناک ببینید.
نان پر شده با گوشت

طرز تهیه نان پر شده با گوشت


نان پر شده با گوشت غذایی پر طرفدار و لذیذ است که در میان اروپایی ها محبوبیت زیادی دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کباب شیرین فنلاندی‌

طرز تهیه کباب شیرین فنلاندی ها با پلوی تند


فنلاندی ها برای درست کردن کباب از یک شیوه متفاوت از ما ایرانی ها استفاده می کنند. آن ها کباب هایشان را کمی شیرین یا بهتر است بگوییم ترش و شیرین درست می کنند. طعمی که متفاوت ولی خوشمزه است.
دست‌پیچ ویتنامی

طرز تهیه دست پیچ تابستانی ویتنامی


ویتنامی ها غذای سالم و پرطرفداری دارند به نام رول یا غلتک بهاری (یا تابستانی). خودشان معتقدند این غذا ترکیبی از آفرینش های زمینی و دریایی است و سعی می کنند خانوادگی آن را تهیه کنند تا همه اعضای خانواده در یک مراسم کوچک بهاری یا تابستانی جمع شوند.
تارت گوشت

طرز تهیه تارت گوشت با بلغور


تارت گوشت با بلغور غذایی با طعم کاملا متفاوت و جدید است که از ترکیبات مقوی تهیه می شود.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
فیله اسپینانس

طرز تهیه فیله اسپینانس


فیله گوساله یکی از غذاهای مورد علاقه شکموهاست. اما نوع مزه دار کردن آن نیز خیلی مهم است. اینکه فیله کنار چه مواد دیگری قرار بگیرد اهمیت دارد، در این مطلب طرز تهیه یک فیله گوساله خیلی تند را داریم.
پای مرغ

طرز تهیه پای مرغ رژیمی


عصاره مرغ و سرکه را در یک تابه بزرگ ریخته، آن را روی شعله بگذاریدو سیر، شاخه های آویشن، ترخون و هویج را اضافه کرده و صبر کنید تا به جوش بیاید. حالا شعله را کم کرده و بگذارید محتویات تابه برای 3 دقیقه بجوشد.