دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

ازدواج

600 میلیارد تومان جایزه ازدواج با این دختر!


این روزها آنقدر خبرهای عجیبی به گوشمان می رسد که دیگر از شنیدن هیچکدام از آنها تعجبی نمی کنیم. این گزارش هم یکی از همان خبرهاست.جایزه 600 میلیارد تومانی ازدواج با این دختر!
معمای جالب

معمای جالب صفحه شطرنج نامتناهی


معمای جالبی که در این بخش ملاحظه می کنید با عنوان معمای صفحه شطرنج نامتناهی می باشد که با کمی دقت و توجه می توانید معما را به درستی انجام دهید.
کشف حجاب

عکس زن داعشی بعد از کشف حجاب


کاربران عراقی با انتشار عکسی از یک زن جوان که بعد از کشف حجاب با پرچم داعش گرفته شده بود این خبر جنجالی را منتشر کردند.
ضرب المثل

ریشه تاریخی ضرب المثل نمک گیر شدن


در این سری از ریشه یابی ضرب المثل های سایت نمناک ریشه تاریخی و ماجرای جالب ضرب المثل نمک گیر شدن را در این بخش از سرگرمی این سایت بخوانید.
زایمان پیرزن

زایمان پیرزن 46 سال پس از ازدواج + عکس


زنی که سالها پس از ادواجش طعم مادر شدن را تجربه نکرده بود حالا در سن 70 سالگی بچه دار شد .زایمان پیرزن بعد از 46 سال جسرت فرزند زیباترین لحظه ی عمرش را رقم زد.
پادشاهی

شاهی که فقط 20 دقیقه پادشاهی کرد! + عکس


ماجرای جالبی که در ادامه این مطلب میخوانید از لویی نوزدهم می باشد پادشاهی که فقط بیست دقیقه حکومت کرد و رکورد کوتاه ترین زمان سلطنت یک شاه را ثبت کرد.
خوردن بلال

چالش خوردن بلال با دریل و عاقبت این کار!


به تازگی چالشی برای خوردن بلال در فضای مجازی راه افتاده است.در این چالش جدید مردم باید یک ذرت را به وسیله یک مته گردان بخورند.پسری که شروع کننده این چالش است موفق به انجام این کار میشود اما دختر چینی در حال انجام این کار دچار حادثه میشود.
ثروتمندترین مرد دنیا

کیسه خوابی ثروتمندترین مرد دنیا


ایلان ماسک یکی از ثروتمندترین مردان دنیا و صاحب کمپانی تسلا و اسپیس ایکس از راز زندگی خود پرده برداشت و ابراز کرد شبها در کیسه خواب به خواب می رود.