نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

درد زانو

علت درد زانو در سرما چیست؟


درد زانو به دلیل کمبود ویتامین D می باشد که کمبود ویتامین D معمولا در فصل زمستان به دلیل عدم دریافت نور خورشید بروز می کند.
نشانه ms

خارش بدن وقتی نشانه بیماری ms است


ضعف و بیحالی تنها بخشی از نشانه ms هستند ، بیماری مولتیپل اسکلروزیس علائمی همچون خارش و اختلال مثانه را به همراه دهها مشکل دیگر به همراه خواهد داشت.
شاخ سر

زن چینی روی سرش شاخ درآورد + عکس


شاخ بزرگ بر روی سر زن چینی عارضه یک بیماری نادر شاخ پوستی تشخیص داده شده است که زیاد شدن کراتین، پروتئین سازنده مو و ناخن موجب این عارضه شده است.
ویزیت پزشک

چطور حداکثر بهره را از ویزیت پزشک ببرید


بسیار مهم است که شما با پزشک خود احساس راحتی کنید، چرا که قرار است برخی موضوعات شخصی خود با او آزادانه و بدون احساس رودربایستی مطرح کنید پس حداکثر بهره را از ویزیت پزشک ببرید
درمان دیابت

درمان قطعی دیابت با معجون فلفلی !


کم نیستند افرادی که به دیابت مبتلا هستند و نمیدانند با این معجون ساده میتوانند اثرات دیابت را کامل از بین ببرند, دیابت را به سبک فیلیپینی درمان کنید.
علت کوری

علت اصلی کوری کودکان و بزرگسالان


نابینایی ناگهانی و یا مقطعی ریشه در وضعیت جسمی فرد دارد ، متخصصان چشم پزشکی علت کوری را در سنین کودکی و بزرگسالی به دلایل مختلف مطرح می کنند.
پیاز و تنگی نفس

معجون پیازی و درمان سریع تنگی نفس +دستورالعمل


رابطه درمانی پیاز و تنگی نفس جزو نسخه های قدیمی و کهن ای است که در طب سنتی کشورهای مختلف مورد استفاده قرار می گرفته است ، با ترکیب پیاز و چند خوراکی دیگر معجون درمان تنگی نفس آماده است.