دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

حقوق نماینده مجلس

ببینید فیش حقوقی نماینده مجلس را + عکس


یکی از نمایندگان مجلس در انتهای مصاحبه با ماهنامه ای اجتماعی دست به اقدام ناباورانه ای می زند . فیش حقوقی نماینده مجلس برای انتشار در اختیار نشریه قرار گرفت و منتشر شد.
تخریب برج

فیلم تخریب برج با دقت تمام!


درسال های اخیر تخریب ساختمان های بزرگ با انفجار های کنترل شده رواج یافته است.این بار فیلمی از تخریب کامل یک برج را آماده کرده ایم که با دقت تمام تخریب می شود.
شعبده بازی

معمای جالب شعبده بازی با طناب


معمای شعبده بازی با طناب معمای جالبی است که با کمی دقت و پی بردن به شگرد شعبده باز در میابیم که این اقدام فقط یک تردستی ماهرانه بوده است.
ازدواج

ازدواج های عجیب سال 94


بر اساس آمارهای 9 ماهه اول سال 94، یک پیرزن با سن بیشتر از 75 سال به عقد جوانی با سن کمتر از 25 سال درآمده است.
بازیگران زن

فروش جوراب بازیگران زن در تلگرام! + عکس


هر روز خبرها و اتفاقات جالبی در فضای مجازی رخ می دهد که باعث تعجب کاربران می شود. اما این بار فروش جوراب بازیگران زن خبری بود در یکی از کانال های تلگرام که باعث تعجب کاربران شده است.همراه ما باشید.
قره باغ

تمام آنچه که باید در مورد قره باغ بدانید


قره باغ در دوره صفویه قره باغ به مرکزیت گنجه یکی از بیگلربیگی های ایران بود. درگیری میان آذربایجان و نیروهای ارمنی مورد حمایت ارمنستان بر سر منطقه خودمختار ناقورنو-قره باغ، چند روزی است که ادامه دارد.
کما

اتفاقات عجیب و باورنکردنی در عالم کما


در این بخش داستانهای عجیب و باور نکردنی اما واقعی از زندگی افرادی می خوانید که روزی به حالت کما رفته اند و اتفاقات غیر قابل تصوری برایشان رقم خورده است.