دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

هیدروسل

هیدروسل” یا مایع اطراف بیضه در کودکان باعث ناباروری می شود؟


بسیاری از والدین درباره بیماری های شایع پسرانه چیز زیادی نمی دانند و هنگام مواجه شدن با یکی از این مشکلات دچار ترس و اضطراب می شوند.“هیدروسل” در کودکان یکی از مشکلاتی است که برخی از آنها از بدو تولد با آن مواجه می باشند.
یبوست در سفر

یبوست در سفر را راحت درمان کن


یبوست در سفر! مشکلی آشنا، عذاب آور اما قابل درمان. طبیعی است که سفر و تغییرات در زندگی روزمره منجر به ناهماهنگی در عملکرد طبیعی بخش های داخلی بدن شود. دانستن نکات کلیدی درمان برای این مواقع الزامی است.
واریس واژن

دلایل ابتلا به واریس واژن در دوران بارداری


واریس واژن یکی از یماری های نادری است که در دوران بارداری می تواند رخ دهد.بیماری که ممکن است تا بعد از زایمان نیز ادامه داشته باشد بستگی به دلایلی دارد.روشهای مختلفی برای درمان و کاهش درد واریس وجود دارد.
میگرن مقعدی

کدام درد نشانه “میگرن مقعدی” است؟


در بسیاری موراد دردهای ناحیه مقعد بدون داشت شرایط بیماری بروز می کنند . بیمار روده ی سالمی دارد اما دچار دردهای مزمن است ، دردهایی که “میگرن مقعدی” نامیده می شوند.
نشانه بیماری کلیه

نشانه های بیماری کلیه که دارید ولی خبرندارید !


بیماری های کلیوی با علائم و زنگ خطرهایی خود را نشان می دهند . تغییرات در رنگ و حجم ادرار ، احساس مزه های خاص در دهان و دردهای موضعی در بخشی از بدن از اصلی ترین نشانه های بیماری کلیه هستند.
لک بینی بعد از قاعدگی

علت و درمان لک بینی بعد از قاعدگی


لک بینی بعد از قاعدگی و در میان دو دوره خانمها اغلب باعث ایجاد نگرانی شده و یکی از دلایل مراجعه آنها به پزشک می باشد.لک بینی مداوم می تواند گاهی اوقات نشانه بیماری خطرناکی باشد.
سرطان ایران

کشنده ترین سرطان در ایران شناسایی شد!


سرطان در ایران و جهان به قدری قربانی گرفته است که خبر مرگ و میر براثر آن دیگر برای مردم عادی شده است. در میان این همه انواع سرطان تا به حال فکر کرده اید که کدام نوع سرطان قاتل اصلی ایرانی هاست؟
سیروز کبدی

معجزه نوشیدن قهوه برای درمان سیروز کبدی


انتخاب نوع نوشیدنی ها در شیوه زندگی سالم مؤثر هستند.محققان تأثیر نوشیدن قهوه در پیشگیری و کنترل سیروز کبدی را یک عامل درمانی بالقوه در بیماران کبدی شناخته اند.
درمان بی خوابی

درمان بی خوابی شبانه تنها در 60 ثانیه


اغلب افرادی که با مشکل بی خوابی های شبانه آشنا هستند روشهای مختلفی را برای درمان این مشکل امتحان می کنند.شاید این مشکل راه حل بسیار کوتاه و تضمینی داشته باشد که آن را امتحان نکرده باشند.