برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

کشف کوسه جیبی

کشف کوسه جیبی! + تصاویر


گونه ای جدید و نادر یک کوسه در موزه تاریخ طبیعی آمریکا پیدا شده است،که این کوسه نه تنها اصلا ترس ندارد بلکه خیلی دوست داشتنی است و شاید دلتان بخواهد آن را نوازش کنید.
سگ اهدا کننده خون

سگ اهدا کننده خون دیدین؟! + تصاویر


تا به حال سگ اهدا کننده خون دیدین؟! ممکن است این سوال خیلی عجیب و باورنکردنی به نظرتان برسد اما خبری که در این بخش میخوانید سگی را در حال اهدا خون نشان می دهد.
ظریف

دختری که اشک ظریف و روحانی را درآورد


ظریف و روحانی به همراه تعدادی از وزیران و مسئولان آمده بودند ،اولش با خنده و خوش و بش آغاز شد تا اینکه نوبت به ظریف رسید تا روی سن برود . بعد از صحبت های ظریف نام دختری خوانده می شود تا بیاید ولی دختر با تاخیر می رسد.
کوچکترین پرنده دنیا

مرغ پرزنبوری کوچکترین پرنده دنیا


کوچکترین پرنده دنیا که مرغ پرزنبوری دارد به عنوان یکی از عجایب جهان خلقت با وزنی در حدود 2 گرم بوده که چشم پژوهشگران را به خود خیره کرده است.
شستشوی خیابان

شستشوی خیابان به روش کره ای + عکس


ساخت دستگاه شستشوی خودکار خیابان ها ابتکار جدید و جالب کره ای ها می باشد که بجای استفاده از ماشین های آب برای تمیز کردن خیابان ها از این دستگاه استفاده می شود.
تفنگ نامرئی

ساخت تفنگ نامرئی در خانه! + فیلم


در ادامۀ این مطلب ویدئوی کوتاهی در رابطه با ساخت تفنگ های دست ساز نامرئی مشاهده می کنید که شخصی به نام اندی گرینبرگ سعی داردما را به سه طریق با روش های ساخت این تفنگ ها آشنا کند.
جشن تولد گلاره عباسی

جشن تولد 32 سالگی گلاره عباسی + تصاویر


گلاره عباسی بازیگر فیلم سینمایی شیار 143 که به تازگی به جمع متآهلین پیوسته است جشن تولد 32 سالگی اش را در کنار دوستانش جشن گرفت و عکسی از آن در اینستاگرام منتشر کرد.
صابر ابر

دختر عجیب و حیوانی صابر ابر + عکس


مطلبی را خواندم با عنوان دختر عجیب آقای بازیگر! کنجکاو شدم و کلیک کردم و تصویر صابر ابر را با دخترش بانو و به قول خودش دختر بابا دیدم . دختری که با پدر بازیگرش در یک ژست جالب و متفاوت عکس گرفته بود!!
عجیب ترین ساقدوش

عجیب ترین ساقدوش عروس و داماد! + تصاویر


شاید برایتان عجیب و باورنکردنی باشد اما تصاویری که در این مطلب مشاهده می کنید شتری را که ساقدوش عروس و داماد شده است را نشان می دهد این اقدام توسط صاحب هتلی در ژاپن انجام شده است.
خرگوش دریایی عجیب

خرگوش دریایی عجیب و غریب ! + تصاویر


خرگوش دریایی تابحال دیده اید؟! تصاویری که در این مطلب مشاهده می کنید خرگوش نیست در واقع کرمی جالب است که خیلی شبیه به خرگوش می باشد این موجود دارای دو گوش و دمی کوچک است.