دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

کمر درد

آموزش بلند کردن اجسام سنگین بدون کمر درد


بسیاری از افراد کمر درد را گاهی با بلند کردن اجسام سنگین در زندگی تجربه کرده اند.در اکثر موارد علت بروز این مشکل .عادت های نادرست در سبک زندگی است.بنابراین برای برداشتن وسایل سنگین باید نکاتی را رعایت کرد.
ضدعفونی خون

ضدعفونی کردن خون و درمان 50 درد با یک سبزی


جریان داشتن خون پاک و عاری از هر نوع میکروب تضمین کننده سلامت تک تک اعضای بدن به خصوص مغز است .برای ضدعفونی خون و پاکسازی بدن از برخی بیماری ها می توان از خواص سبزیجاتی شگفت انگیز بهره برد.
پاکسازی ریه

اکسیر “پاکسازی ریه” از دود و دم


مدتی از عمرتان را با سیگار و دود سپری کرده اید و حالا برای بازگشت سلامتی و پاکسازی ریه هایتان نیاز به راه درمانی موثر دارید. نوشیدنی گیاهی برای “پاکسازی ریه” های دود گرفته.
کف پای صاف

از عوامل تا درمان “کف پای صاف


“کف پای صاف” مشکلی است که در آن قوس کف پا که معمولاً در سمت داخلی کف پا دیده میشود از بین رفته است که معمولا در پایان یک روز پر کار دچار درد در ناحیه ی کف پا ویا کمر را در مبتلایان ه این بیماری شاهد هستیم.
تنظیم تیروئید

تنظیم تیروئید در 3 شماره


تنظیم شدن تیروئید یعنی رسیدن به اعصابی آرام ، بدنی سالم و پوست و مویی زیبا . پس ارزش دارد که برای تنظیم عملکرد تیروئید چند راه کار را در زندگی تان به کار گیرید.
تعریق شبانه

علت تعریق شبانه و راههای کاهش آن


تعریق شبانه شاید برای شما هم یک سوال باشد . زمانی که از خواب بیدار می شوید و خود را غرق در عرق می بینید در حالی که دمای هوا و خواب مناسبی را تجربه کرده اید ، علت چه می تواند باشد و چگونه رفع خواهد شد؟
کبد در هپاتیت

روشهای مراقبت از کبد در بیماری هپاتیت سی


کارکرد و وظایف متعدد کبد آن را به یکی از اعضای حیاتی در بدن تبدیل کرده است. اما بیماری هپاتیت که این عضو بدن را مورد حمله قرار می دهد باعث التهاب و یا سرطان آن می شود.
درمان درد پا

دستورالعمل درمان درد پا و زانو در 7 روز


برای درمان درد پا و مفاصل داروهایی تجویز می شود که اکثرا مسکن های قوی هستند و واضح است که مضرات این دسته از داروها را بعد از تسکین درد خواهیم دید. با روشی ساده نسخه ای برای درمان پادرد بپیچید.