برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

سلفی گرفتن

رکورد سلفی گرفتن + عکس


رکورد زنی در سلفی گرفتن؟! شاید این عنوان به نظرتان خیلی عجیب به نظر برسد اما یک جوان هندی به تازگی موفق شده است با ثبت بیشترین عکس سلفی در یک ساعت، نام خود را در بین رکوردداران ثبت کند.
مدل موهای عجیب

عکس مدل موهای عجیب و غریب


در ادامۀ این مطلب چند مورد از مدل موهای عجیب و غریب را مشاهده می کنید که این مدل موها به شکلی هستند که هر کدام شبیه به یک خوراکی یا پرنده هستند.
همسر شهید چمران

مهریه عجیب همسر شهید چمران


در میان مهریه های عجیب و هنگفت متفاوت ترین مهریه متعلق به همسر شهید چمران را در این بخش میخوانید. امید است الگویی تآثیر گذار برای زوج های آینده باشد.
فروش کلیه

فروش کلیه بخاطر خرید گوشی اپل!


دو چینی که ساکن منطقه شرقی استان جیانگسو هستند به دلیل نداشتن پول کافی برای خرید آیفون 6 اس اقدام به فروش کلیه های یکدیگر کردند تا موفق به خرید محصول تازه اپل شوند.
خوک

کشف خوک با گوشت آبی رنگ! + تصاویر


تا به حال گوشت خوک به رنگ آبی دیدین؟! تعجب نکنید تصویری که در زیر مشاهده می کنید یک خوکی را در کالیفرنیا نشان می دهد که گوشتش به رنگ آبی است.
ماهی کور

کشف ماهی کور مکزیکی + تصاویر


ماهی کور مکزیکی از یک سری اندام های حسی با نام خطوط جانبی برای تشخیص ارتعاشات و جریان های آبی استفاده و بدین طریق مسیر خود را شناسایی می کند.
چندش آورترین غذا

چندش آورترین غذا”های دنیا + تصاویر


چند مورد از عجیب ترین و “چندش آورترین غذا”های جهان که برای بسیاری از افراد غذایی خوشمزه و لذیذ است و برای بسیاری حال بهم زن و چندش آور را در این بخش ببینید.