مدلینگ شدن

چطور می تونید یک مدلینگ میلیاردر بشید؟


این روزها که تب مدل شدن بین دختر و پسرهای جوان ایرانی بالا گرفته بد نیست از معیارهای انتخاب مدلینگ و دستمزدهای روزی 3 میلیون تومانی این دسته از فعالان دنیای مد دقیق تر بشنویم.
آتشدان

آموزش ساخت یک آتشدان زیبا در حیاط + تصاویر


حیاط، باغ و یا هر فضای خالی که در منزل یا محل کار شما وجود دارد نیز مانند فضای داخلی نیاز به تزیین و چیدمان صحیح دارد.باساخت یک آتشدان در یک گوشه از حیاط می توانید در مهمانی ها با مهمانان خود در این محوطه بنشینید و در کنار دوستان خود از فضای زیبای شب استفاده کنید و از داشتن چنین آتش دانی لذت ببرید.
ساخت آب نما

آموزش ساخت آب نمای خانگی ساده + تصاویر


یکی از ایده های درست کردن وسایل در منزل ساخت آب نمایی است زیبا با گلدان های سفالی که به عنوان یک وسیله تزیینی روح بخش گوشه پاسیو و یا پذیرایی قرار می گیرد.
جذابیت‌های ظاهری

قواعد جذابیت های ظاهری زنان و مردان


در یک محیط اجتماعی,ظاهر شما (با چادر، بدون چادر، با آرایش یا بدون آرایش، با لباس های اسپورت یا رسمی) به مرور زمان، هم تیپ های شما را به سمت شما جذب وافراد هم قیافه با شما این پیام را دریافت می کنند لذا نزدیکتان می شوند.
هدایای تبلیغاتی جدید و خاص

هدایای تبلیغاتی جدید و خاص


هترین هدایایی تبیغاتی محصولاتی هستند که بیشتر و بهتر دیده شوند یا اگر بخواهیم بهتر بگوییم هدایای تبلیغاتی باید در زندگی مشتریان سهیم بوده و کاربردی باشند.