برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

عکس یادگاری

شهرت حاجی ایرانی با عکس یادگاری!


انتشار عکس یادگاری یک زوج که به همراه یک کودک سیاه پوست آفریقایی در عربستان گرفته شده بود باعث انتشار شایعه ای شده بود که با گذشت زمان بالاخره واقعیت برملا شد.
تابلوی زیبا

هنرنمایی در تابلوهای زیبا و پیچ پیچی + تصاویر


یک هنرمند آمریکایی خلاق تالوهای زیبایی را با استفاده از پیچ و رنگ طراحی و پیاده سازی کرده است که در نوع خود بی نظیر می باشند.نمونه هایی از این تابلوهای مدرن را در ادامه مشاهده کنید.
بزرگترین استخر

بزرگترین استخر جهان در شیلی + تصاویر


بزرگترین استخر دنیا در سواحل جنوبی شیلی واقع است. این استخر خیلی مدرن و شیک جلوه می کند و به قدری بزرگ است که می توان در آن یک قایق بادبانی را به حرکت درآورد.
دختر 15 ساله

دختر 15 ساله بخاطر پدرش گاو شد! + تصاویر


دختری که بخاطر پدرش گاو می شود! این خبر تآسف بار زندگی دختر 15 ساله ای را روایت می کند که چند ماه است لباس گاو می پوشد تا هزینه درمان پدر فلجش را تامین کند.
اینستاگرام

اولین عکس منتشر شده در اینستاگرام


شاید برایتان جالب باشد که اولین عکس پست شده در شبکه اجتماعی پر مخاطب اینستاگرام را ببینید با ما همراه باشید تا اولین عکس پست شده در اینستاگرام را ببینید.
لاک پشت

پوشاندن پوشک به لاک پشت ! + تصاویر


به تازگی تصاویری از لاک پشت ها که لباس مخصوص شنا برتن دارند با عنوان آزار و اذیت حیوانات منتشر شده است اما اصل ماجرا چیز دیگری بود که در ادامه می خوانید.
کلکسیون اسلحه صدام

کلکسیون اسلحه های طلایی صدام + تصاویر


مجموعه ای از اسلحه های جنگی و گرانقیمت صدام حسین عبدالمجید تکریتی که این سلاح به شکل خاص و منحصر به فرد از روکش طلایی ساخته و نگهداری شده اند را مشاهده می کنید.