دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

چهره

چهره وحشتناک دختر 15 ساله + تصاویر


تصاویری عجیب و جالب از گریم های متفاوت روی صورت یک دختر 15 ساله با نام کاربری BeautyGoneBad در فضای مجازی در حال انتشار است با ما همراه باشید تا چند نمونه از این گریم ها را ملاحظه کنید.
ناخن

شخصیت شناسی خانم ها از روی طرح ناخن هایشان


لاک زدن و طراحی ناخن برای هر زنی جذابیت دارد و در این مورد سلایق متفاوت است اما جالب است بدانید این موضوع هم به شخصیت افراد بستگی دارد شخصیت شناسی خانم ها از روی طرح ناخن هایشان را در این بخش بخوانید.
رنگ کلمات

زنی که رنگ کلمات را می بیند!+عکس


برای اسم هر فرد رنگ مخصوصی وجود دارد.روان شناسان می گویند؛ همه ما به نحوی تحت تاثیر رنگ ها هستیم و به عبارت دیگر (خود) واقعی مان را با این رنگ ها نشان می دهیم.
شیرالاغ

درمان زخم معده با شیرالاغ! + تصاویر


دراین مطلب میخواهیم به آگهی که برروی آن نوشته شده است درمان قطعی سرفه وزخم معده با شیرالاغ که در یک مکانی درتهران روی دیوار نوشته شده است بپردازیم وآن را ازنظرطب بررسی کنیم.
مشق شب

کسی که مشق شب را اختراع کرد + عکس


همه ی پدرو مادرها در تمام دنیا به دنبال فرمولی جادویی هستندتا کودکشان را برای انجام تمرینات ومشق نوشتن تشویق کنند، اما پیداکردن راهی که برای همه ی کودکان کارساز باشد و اثری معجزه آسا داشته باشد بسیار سخت است.
جراحی بینی

اولین کسی که بینی اش را جراحی کرد! + تصاویر


آیا می دانید اولین کسی که عمل جراحی بینی رویش انجام شد چه کسی بود؟اولین کسی که بینی خود را عمل کرد، سرباز جنگ جهانی دوم به نام William M. Spreckley ستوان جنگل بانان شروود در انگلیس بود.