این افراد نباید چای بنوشند

این افراد نباید چای بنوشند


در بین همه مردم، افرادی که دارای مزاجی خاص بوده و نسبت به دیگران دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد خود می باشد باید در تغذیه خود دقت کرده تا از نظر روحی آسیب نبینند.مثلا خوردن چای آنها را عصبی تر می کند.
شام نخوردن

شام نخوردن خوب است یا بد؟


شام نخوردن شما را لاغر و خوش اندام می کند؟ باوری که در میان اکثر افراد وجود دارد این است که نخوردن شام برای بدن مفید است و موجب داشتن خواب آرام می شود. بخوانید و بدانید نظر اسلام و معصومین در این رابطه چیست.
نوشیدنی های فصل گرما

بهترین و بدترین نوشیدنی های فصل گرما


نوشیدنی های فصل گرما برای رفع خستگی و عطش بعد از ورزش و یا فعالیت روزمره در دسته بندی های نوشیدنی های طبیعی و مصنوعی مصرف می شوند. می دانید کدام یک سالمترین و بهترین نوشیدنی تابستانی است؟
افزایش طول عمر با غذای تند

افزایش طول عمر با خوردن غذای تند؟!


تحقیقات جدید دانشمندان نشان می دهد که میان مصرف غذاهای تند در افزایش طول عمر انسانها ارتباطی وجود داشته و میزان مرگ و میر در افرادی که غذاهای تند مصرف نمی کنند بیشتر است.
خواص هندوانه

13 خاصیت مهم هندوانه


یکی از میوه هایی که در روزهای گرم تابستانی بسیار لذیذ بوده و از آن به عنوان یک نوشیدنی خنک استفاده می کنیم ،هندوانه است.این میوه خواص درمانی فوق العاده ای دارد که شاید با برخی از آنها تا کنون آشنا نشده باشید.
فواید خوردن شکلات

فواید خوردن شکلات و چند توصیه


یکی از انواع خوراکی ها و تنقلات خوشمزه در میان همه افراد، شکلات است که برخلاف باور عموم مردم که آن را تهدیدی برای سلامتی می دانند از مزایای زیادی برخوردار است. شکلات به خاطر داشتن آنتی اکسیدانهای از بدن در برابر بسیاری از بیماری ها محافظت می کند.
کباب آبدار

کباب آبدار بهترین روش پخت کباب


یک محقق جوان ایرانی در باره پخت کباب اعلام کرد که کباب کردن بیش از حد گوشت باعث ایجاد مواد سرطانزا در گوشت شده که قابل دفع از بدن نمی باشد و بهتر است به صورت آبدار پخته شود.
ماست و درمان بیماری اوتیسم

ماست و درمان بیماری اوتیسم


استفاده روزانه از ماست راهی آسان و بدون هزینه را برای افرادی که دارای مشکلات عصبی و اختلالات روانی هستند قرار می دهد.
بدقولی مردان

علت بدقولی برخی مردان


برخی از غذاهایی که همسرتان به آنها علاقه بیشتری داشته و ترجیح می دهند بیشتر مواقع از آنها میل کنند ارتباط زیادب با بدقولی کردن مردان داشته و می تواند آینده اجتماعی و مسیر پیشرفت وی را با مشکل مواجه کند.
آب معدنی

این افراد آب معدنی نخورند!


آب معدنی یا آب تصفیه شده با دستگاه تصفیه ی خانگی ، کدام بهتر است؟ چه کسانی کدام یک را نباید بنوشند؟ آیا آب جوشانده سالم تر است؟ از آنجا که 2/3 بدن ما را آب تشکیل داده است نوشیدن آب سالم بسیار اهمیت دارد.
آب کردن چربی ها

آب کردن چربی های بدن با ساسی


یکی از مشاوران تغذیه در امریکا یک نوع نوشیدنی طراحی کرده است که می توان با نوشیدن آن به آب کردن چربی های بدن در مدت کوتاه به شما کمک کرده و به یک رژیم غذایی آسان برای افراد سنگین وزن و کاهش وزن پس از زایمان خانمها تبدیل شود.
روزه داری برای دیابتی ها

شروط روزه داری برای افراد دیابتی


آن دسته از افرادی که در طول شبانه روز مجبور هستند برای کنترل دیابت خود دارو مصرف کنند فقط با توجه به برخی شرایط می توانند در ماه مبارک رمضان فریضه روزه داری را به انجام برسانند.
کباب کردن گوجه

کباب کردن گوجه باعث سرطان می شود؟


کباب کردن جز اصلی پیک نیک است که با شروع فصل گرما یکی از پرمصرف ترین نوع پخت محسوب می شود.اما در چه شرایطی کباب کردن گوجه و سبزیجات و گوشت خطری برای سلامت انسانها ندارد؟