مواد غذایی خطرناک

این مواد غذایی سالم خیلی خطرناک هستند!


اصلی ترین هدف شما برای استفاده از مواد غذایی سالم و طبیعی داشتن بدن سالم و دوری از بیماری هاست در حالی که بعضی از این مواد غذایی بسیار خطرناک و کشنده هستند و عامل ابتلا به بیماری های جدی می شوند.
تغذیه کارمندان

بخور نخورهای تغذیه کارمندان شب کار


افرادی که شب کار هستند اغلب برای بیدار ماندن به اشتباه، عادات غذایی را پیش رو می گیرند که کاملا به ضرر سلامتی و تناسب اندام آنهاست .تغذیه ای که پر از خوردنی و نخوردنی های شب کارهاست.
انرژی زای طبیعی

بهترین خوردنی های انرژی زای طبیعی


انرژی زاهای طبیعی در سه گروه مواد غذایی،میوه ها و خوراکی های انرژی زا دسته بندی می شوند که با مصرف این خوردنی های انرژی زا به طرز شگفت انگیزی انرژی از دست رفته را بازیابی و افزایش داد.
تغذیه مناسب

تغذیه مناسب والیبالیست ها


تغذیه مناسب والیبالیست ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، رژیم غذایی والیبالیست ها باید شامل 4 گروه پتاسیم و کلسیم و آهن و سدیم باشد.
آب پنیر

خواص آب پنیر برای سلامتی و بدنسازی


با آب پنیر عضله بسازید،وزن کم کنید و به مقابله با ایدز بروید. از جمله فواید آب پنیر در طب سنتی می توان به رشد و تقویت استخوان ها و بالابرنده سرعت هضم غذا اشاره کرد.
روغن زیتون خوب

روغن زیتون خوب و اصل را از کجا بشناسیم؟


روغن زیتون خوب و طبیعی چه مشخصاتی دارد؟روغن زیتون بودار بهتر است یا بی بو؟ هنگام خرید روغن زیتون چگونه تشخیص دهیم که یک روغن زیتون اصل می خریم؟ یک متخصص به این سوالات پاسخ می دهد.
صبحانه سالم

صبحانه سالم” و مقوی چی بخوریم ؟


“صبحانه سالم” و مغذی که میگن یعنی چه مواد غذایی؟در تمام توصیه های سلامت بدن گزینه "اهمیت خوردن صبحانه" دیده می شود،حالا سوال این است که پیشنهاد عالی برای صبحانه کودکان و بزرگسالان چیست.
آبلیمو

این نکات آبلیمویی را بدانید تا سالم بمانید!


آبلیموی خانگی یا صنعتی مسئله این است! کدام یک بهتراست و البته طبیعی تر؟ آیا آبلیموهای صنعتی با کاه تهیه می شوند؟چطور از آبلیمو نگهداری کنیم تا کپک و زنگ نزد ؟ نگهداری آبلیمو
گلاب

خواص و فواید گلاب


گلاب از عرقیات ایرانی است که علاوه بر مصرف خوراکی از خاصیت درمانی بسیاری نیز برخوردار است که تنها در گلاب های باکیفیت یافت می شود و نباید از این ماده خوشبو که در کشور به صورت فراوان یافت می شود غافل ماند.
مرغ

عوارض خطرناک خوردن مرغ برای خانم ها !


در خوردن بال و گردن مرغ احتیاط کنید، بسیاری از مواد شیمیایی در بال مرغ انباشته می شوند و شما با خوردن این قسمت لذیذ مرغ، خود را دچار بسیاری از بیماری ها می کنید.
تخم مرغ

نحوه نگهداری و پخت تخم مرغ


به خاطر خطر آلودگی پوسته تخم مرغ نکاتی را باید رعایت کرد تا از خطرات سلامت آن جلوگیری شده و بتوان از این غذای مقوی به درستی استفاده کرد.
بستنی سنتی

آلودگی بستنی سنتی را جدی بگیرید


بستنی سنتی یکی از خوشمزه ترین انواع بستنی ها در فرهنگ ما است که با توجه به نوع تولید آن می تواند عامل بسیار از بیماری ها شده و مسمومیت غذایی را در پی دارد.
ویتامین های مفید بدن

ویتامین های مفید بدن در سن شما کدام است؟


ویتامین های مفید بدن را می شناسید ولی آیا می دانید که هر ویتامینی در چه سنی و چه میزان بایستی مصرف شود؟ میزان و نوع استفاده از ویتامین ها برای 20 ساله ها با 50 ساله ها متفاوت است.
سم زدایی بدن

یک برنامه عالی برای سم زدایی بدن در یک روز!


سم زدایی بدن را با یک تغذیه و رژیم غذایی سم زدا پیش ببرید. ماهی یک بار این خوراکی ها را به روشی که گفته شده است در طول یک سبح تا شب بخورید تا بدنتان را به طور کامل پاکسازی و سلامت کنید.