برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

بدل آنجلینا جولی

ترس مردان از بدل آنجلینا جولی + تصاویر


یک مدلینگ 27 ساله ی اهل ونکوور که با جراحی های زیبایی متعدد خود را به بدل آنجلینا جولی مبدل کرده است موجب شده تا نه تنها زنان بلکه مردان هم وحشت دارند که به او نزدیک شوند. دوستانش او را خانه خراب کن می نامند.
ابو عزرائیل

ابو عزرائیل داعشی ها در مشهد + عکس


ابو عزرائیل داعشی ها یا همان فرشته ی مرگ داعشی ها که با شنیدن نام او لرزه به جان گروه تروریستی داعش می افتد برای زیارت به مشهد مقدس آمد.
عجیب ترین مزرعه

عجیب ترین مزرعه جهان در زیر آب! + تصاویر


عجیب ترین مزرعه جهان متعلق به آبهای ساوونا می باشد که در عمق 10 متری آب قرار دارد،در این مزرعه تجهیزاتی چون دوربین ها و حسگر ها تعبیه شده است و یک مزرعه اینترنتی محسوب می شود.
شوخی های اینترنتی

شوخی های جالب اینترنتی - سری 2


در این مطلب می توانید گزیده ای از شوخی های بامزه و جالب اینترنتی را که در شبکه های اجتماعی فیس بوک، لاین، وایبر، تلگرام، تانگو و... که بسیار رواج دارد بخوانید.
ساخت کولر

ساخت کولر با 100 هزار تومان + تصاویر


شخصی خلاق در اقدامی جالب یک کولر آبی سرد کننده با کمترین هزینه ساخته است و برای ساخت آن فقط یک عدد کلمن و فن و لوله پی وی سی به کار برده است.
مرگ زن و شوهر

مرگ همزمان زن و شوهر عاشق + تصاویر


زن و شوهری به نام های آلکساندر توژکو 95 ساله و ژانت توژکو 96 ساله در اتفاقی غم انگیز اما شیرین در آخرین لحظات زندگی خود در کنار هم جان سپردند و آرزویشان تحقق پیدا کرد.
لیلا بلوکات و حامد حدادی

اختلاف قد لیلا بلوکات و حامد حدادی + عکس


در مراسم افطاری لیلا بلوکات که برای معلولان برگزار کرده بود،تصاویری از او با هنرمندان و میهمانان منتشر شد که یکی از این عکسها اختلاف قد دیدنی او را با حامد حدادی نشان می دهد.
مراقبت های بارداری در تابستان

مراقبت های لازم دوران بارداری در فصل تابستان


تحمل گرما و فصل تابستان برای برخی از خانمهای بارداری بسیار سخت و طاقت فرسا می رسد.مخصوصا اکر در ماههای آخر این دوران باشند.اما با توجه به برخی از راهنمایی های این بخش این روزها را با کمترین دغذغه سپری خواهند کرد.