نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

نشانه ms

خارش بدن وقتی نشانه بیماری ms است


ضعف و بیحالی تنها بخشی از نشانه ms هستند ، بیماری مولتیپل اسکلروزیس علائمی همچون خارش و اختلال مثانه را به همراه دهها مشکل دیگر به همراه خواهد داشت.
شاخ سر

زن چینی روی سرش شاخ درآورد + عکس


شاخ بزرگ بر روی سر زن چینی عارضه یک بیماری نادر شاخ پوستی تشخیص داده شده است که زیاد شدن کراتین، پروتئین سازنده مو و ناخن موجب این عارضه شده است.
ویزیت پزشک

چطور حداکثر بهره را از ویزیت پزشک ببرید


بسیار مهم است که شما با پزشک خود احساس راحتی کنید، چرا که قرار است برخی موضوعات شخصی خود با او آزادانه و بدون احساس رودربایستی مطرح کنید پس حداکثر بهره را از ویزیت پزشک ببرید
درمان دیابت

درمان قطعی دیابت با معجون فلفلی !


کم نیستند افرادی که به دیابت مبتلا هستند و نمیدانند با این معجون ساده میتوانند اثرات دیابت را کامل از بین ببرند, دیابت را به سبک فیلیپینی درمان کنید.
علت کوری

علت اصلی کوری کودکان و بزرگسالان


نابینایی ناگهانی و یا مقطعی ریشه در وضعیت جسمی فرد دارد ، متخصصان چشم پزشکی علت کوری را در سنین کودکی و بزرگسالی به دلایل مختلف مطرح می کنند.
پیاز و تنگی نفس

معجون پیازی و درمان سریع تنگی نفس +دستورالعمل


رابطه درمانی پیاز و تنگی نفس جزو نسخه های قدیمی و کهن ای است که در طب سنتی کشورهای مختلف مورد استفاده قرار می گرفته است ، با ترکیب پیاز و چند خوراکی دیگر معجون درمان تنگی نفس آماده است.
عقب ماندگی ذهنی

علل عقب ماندگی ذهنی چیست


عقب ماندگی ذهنی ناظراست بر عملکرد عمومی هوش که بطور معنی داری پایین تر از حد متوسط است و به طور همزمان ، همراه با نواقصی در رفتار سازشی است که در دوران رشد و تحول ظاهر شده ، تعریف شده است.
آب سیاه

آب سیاه چشمان شما را هم تهدید می کند اگر...


آب سیاه نوعی اختلال چشمی است که به دلایل مختلف ایجاد شده و به عصب بینایی آسیب می رساند. خطر ابتلا به سیاه شدن چشم و یا در اصطلاح گلوکوم با 8 فاکتور در فرد ایجاد می شوند.