نمناک ورزش صبحگاهی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
ورزش صبحگاهی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
ورزش

معجزه ورزش صبحگاهی قبل از صبحانه


شروع یک روز با ورزش و فعالیت بدنی باعث خواهد شد که روز تان را پر انرژی و شاداب بگذرانید. همچنین تحقیقات نشان می دهد که ورزش صبحگاهی باعث بهبود در روند خواب شده و همچنین باعث کاهش وزن می شود.
ورزش روزانه

40 دقیقه ورزش بهینه در روز


در صورتی که خواهان کاهش وزن باشید یا برای رسیدن به هدف ویژه ای در تناسب اندام ورزش می کنید به ورزش روزانه بیشتری نیاز دارید.
ورزش

ورزش های ضد پیری بعد از 30 سالگی


بعد از سپری کردن دهه سوم عمر ، بدن آهسته آهسته دچار کمبودهایی می شود که با انجام حرکات ورزشی با اصول می توان آنها را متوقف و رفع کرد.
ورزش صبحگاهی

رابطه ورزش صبحگاهی با رشد تحصیلی


ورزش صبحگاهی به جرات یکی از شاه کلیدهای موفقیت در یادگیری بهتر و بهبود عملکرد مغز است . در تحقیق انجام شده بر روی 20 هزار محصل بین 15 تا 19 سال، موارد زیر مورد بررسی قرار گرفت که نتایج آن خیره کننده بود.
فواید دویدن

فواید فوق العاده دویدن برای سلامتی


فواید دویدن برای تمام بخش های بدن به خصوص سلامتی زانو و استخوان ها را در کنار فواید این ورزش راحت و کم هزینه برای پوست و زیبایی و .. را در ادامه خواهید خواند.
کوچک شدن شکم و پهلو

حرکات ورزشی برای کوچک شدن شکم و پهلو


حرکات ورزشی برای کوچک شدن شکم و پهلو این قسمت مربوط به 3 دسته از حرکات و ورزش های کلی و بسیار موثر برای کوچک کردن شکم و پهلو می باشد که در مجله سلامت نمناک با آنها آشنا می شوید.
حرکات ورزشی

راههای تناسب اندام بعد از زایمان + تصاویر


یکی از بزرگترین دغدغه های خانم هایی که تازه صاحب فرزند شده اند از دست دادن تناسب اندام است که با حرکات این بخش تا حد قابل توجهی می توانند به اندام ایدئال خود باز گردند.