آرتروز

دیسک گردن
درد یا کاهش انعطاف پذیری گردن از علل اصلی بیماری دیسک گردن یا آرتروز گردن می باشد اما این دو بیماری تفاوت هایی با هم دارند و معمولا هر دو در سنین بالا ایجاد می شود.
درمان آرتروز زانو

آرتروز زانو درمان گیاهی موثری دارد ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
آرتروز زانو یکی از رایج ترین بیماری ها در دنیاست و برای درمان آن روش های مدرن یا سنتی زیادی وجود دارد که مهم ترین آن ها ورزش کردن می باشد.
آرتروز کمر

روش های درمان آرتروز کمر

زمان مطالعه : 7 دقیقه
آرتروز کمر (یا هر جای بدن) با فرسایش غضروف در ناحیه مفاصل شروع می شود. (غضروف ماده ای نرمتر از استخوان است که در فضای مفصلی یک لایه بینابینی و یا بالشتک فراهم می کند؛ فضای مفصلی ناحیه بین دو استخوان است).
درمان آرتروز

بهترین ورزش ها و حرکات اصلاحی برای درمان آرتروز زانو

زمان مطالعه : 8 دقیقه
استئوآرتریت یا آرتروز زانو (OA) یک بیماری شایع در کشورهای توسعه یافته به ویژه در جمعیت بیش از 55 سال است. حدود 10 درصد از افراد بالای 55 سال دارای آرتروز زانوی غیر فعال هستند که یک چهارم از این تعداد از آرتروز پیشرفته رنج می برند.
ورزش آرتروز زانو

آیا ورزشی مطمئن برای درمان آرتروز زانو وجود دارد ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برای افرادی که از دردهای زانو و آرتروز زانو رنج می برند توصیه می شود تمرینات ورزشی مناسب برای درمان آرتروز زانو و داشتن زانوهای سالم انجام دهند.
آرتروز گردن

آرتروز گردن دقیقا چه بلایی سرمان می آورد ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بعضی از کارهای روزانه و آسیبات باعث بروز آرتروز گردن می شود با بالا رفتن سن احتمال بروز این مشکل بیشتر می شود که معمولا با سردرد همراه می شود.
درمان دردهای آرتروز

نسخه مخصوص طب سنتی برای درمان دردهای آرتروز

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کسانی که دچار دردهای آرتروز زانو و گردن هستند می توانند از نسخه های طب سنتی و روش های خانگی که بدون عوارض هستند برای درمان دردهای آرتروز استفاده کنند.
بیماری آرتروز

تمام بخور نخورها برای درمان آرتروز زانو با تغذیه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
آرتریت روماتوئید (ورم مفاصل) یا آرتروز یکی از شایع ترین بیماری های خود ایمنی است. این بیماری تا 1.3 درصد از جمعیت جهان را تحت تاثیر قرار می دهد که در این میان، بانوان سهم بیشتری به خود اختصاص می دهند.
آرتروز زانو

این روزها آرتروز زانو را با چه روشی درمان می کنند؟

زمان مطالعه : 13 دقیقه
آرتروز زانو طی 4 مرحله پیشرفت می کند که آخرین راه درمانی آن جراحی می باشد اما اگر شدید نباشد با راهکارهای خانگی و پزشکی می توان آن را کنترل کرد.
پیروکسیکام

از “پیروکسیکام” کِی و چطور استفاده کنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
“پیروکسیکام” بصورت آمپول و کپسول و شیلف و ژل موجود است که برای کاهش درد و التهاب استفاده می شود و استفاده از آن در سه ماهه سوم بارداری ممنوع است.
زنجبیل

23 فایده و خاصیت شگفت انگیز مصرف “زنجبیل” + عوارض

زمان مطالعه : 9 دقیقه
“زنجبیل” یک گیاه بسیار فوق العاده است که خواص و فواید آن بر روی سلامتی انسان باور نکردنی می باشد، همچنین یک گیاه بسیار عالی برای مقابله با سرطان است.
آرتروز

موثرترین مکمل ها و غذاها برای تسکین درد آرتروز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اکثر انسان هایی که دچار آرتروز هستند درد و سختی های بسیاری را متحمل می شوند، اما مکمل ها و غذاهایی وجود دارد که بهترین درمان برای تسکین درد آرتروز می باشند.
ویتامین k

همه مواردی که باید درباره ویتامین k بدانید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ویتامین k نقش کلیدی و بسیار مهمی در بهبود لخته شدن خون دارد و می تواند از خونریزی های بیش از حد جلوگیری کند و شایع ترین آن ویتامین k1 و k2 می باشد.
ورزش

آسیب های ورزش غیر اصولی به زانو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اکثر مردم وقتی تازه شروع به ورزش میکنند خیلی به خودشان فشار میاورند و این موجب میشود بدنشان در معرض خطر و آسیب قرار بگیرد.
دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل افراد مبتلا به آرتروز چگونه باشد؟ + عکس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در صورت ابتلا به آرتروز بهتر است تغییراتی در دکوراسیون و وسایل منزل تان ایجاد کنید تا دچار درد مفاصل نشوید.
صفحه 1 از 3