تربیت کودک

سلامت روان کودک
خشونت و بدرفتاری های والدین با کودکان بر روی سلامت روان کودک تاثیر گذار است و تاثیرات بسیار بد و مخربی را به همراه دارد، اما روش هایی برای افزایش و تقویت سلامت روان کودک وجود دارد.
بچه ها

به این دلیل عیدی بچه ها را از آنها نگیرید !

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برخی از والدین عیدی بچه ها را به هر بهانه ای از آن ها می گیرند اما این کار کاملا اشتباه است و نباید لذت عیدی را از فرزندتان بگیرید.
نقش پدر در ازدواج دختر

جایگاه یک پدر در زندگی و ازدواج دخترش

زمان مطالعه : 12 دقیقه
رفتار و شخصیت والدین نقش بسیار مهمی در زندگی و خصوصیات فرزند دختر دارد به خصوص پدرها که یک الگو برای انتخاب همسر و ازدواج برای دختران هستند.
ترس کودک از مدرسه

ترس کودک از مدرسه را برای همیشه حل کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از کودکان در هنگام رفتن به مدرسه ترس دارند و به نوعی دچار استرس هستند، ترس کودکان از مدرسه دلایلی دارد اما روش هایی هم برای حل این موضوع وجود دارد.
به حرف آمدن کودکان

روش به حرف آمدن کودکان با تخم بلدرچین و تغذیه خاص

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از نگرانی های والدین دیر حرف زدن کودکان می باشد که علاوه بر تمرینات تکلمی باید برای به حرف آمدن کودک خود از تغذیه مناسب استفاده کرد.
کودکان

هشدارهای عیدانه برای کسانی که کودک خردسال دارند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ایام عید زمانی مناسب برای تفریح و دور هم جمع شدن است که در این بین باید به مراقبت از کودکان توجه زیادی شود تا کام تلخی ایجاد نشود.
پر كردن اوقات فراغت

پر کردن اوقات فراغت کودکان به بهترین شکل ممکن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای پر کردن اوقات فراغت کودکان نیازی به صرف هزینه های بالا برای ثبت نام در کلاس ها نیست و والدین می توانند در منزل با راهکارهای مناسب و مفید فرزند خود را سرگرم کنند.
موفقیت کودک

سدی که والدین سر راه موفقیت کودک می سازند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن یک فرزند مستقل و با استعداد آرزوی هر پدر و مادری است ، موفقیت کودک یعنی توانایی او در رسیدن به آینده ای روشن با توانایی های فردی و اجتماعی مناسب.
بازی درمانی

هرآنچه که باید در مورد بازی درمانی کودکان بدانید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بازی درمانی کودکان یکی از موثرترین روش های اجرایی است که برحسب تشخیص کارشناس انجام می شود ، این روند اصول و مراحلی دارد که باید به درستی انجام شود.
داد زدن کودک

علت داد زدن های همیشگی کودک شما چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اکثر والدین با داد زدن کودک شان مشکل دارند و همواره از این که کودکشان با داد و گریه خواسته اش را بیان می کند ناراضی هستند. اما راه حل چیست؟
سوراخ کردن گوش کودک

سوراخ کردن گوش کودک تا قبل از این سن ممنوع!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مادرانی که قصد سوراخ کردن گوش فرزندشان را دارند باید در زمان و سن مناسب کودک این کار را انجام دهند زیرا عوارضی برای سلامت گوش نوزادان دارد.
آموزش به فرزند

مهارتی که پیش از نوجوانی باید به فرزندتان بیاموزید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب والدین علاقه دارند که کودکشان بسیار مهربان و شجاع باشند اما نمی دانند که چگونه باید کودک را اینگونه تربیت کنند، برای رسیدن به این مهم باید توانایی هایی را پیش از رسیدن کودک به نوجوانی به او بیاموزید.
تربیت خوب فرزندان

5 قانون ساده برای آنکه فرزندان خوبی تربیت کنیم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اصل مهم در تربیت فرزندان ایجاد احساس مسئولیت پذیری در آنها است از دوران کودکی شما باید این امر را خوب به آنها آموزش دهید تا بتوانند در آینده افراد موفقی باشند.
رازهای تربیت کودک

تربیت کودک ، 10 راز که والدین نباید به بچه ها بگویند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نادانسته حرفهایی می زنید که اثرات بسیار بدی در تربیت کودک دارد ، آنچه که نباید به فرزندتان بگویید شاید حرفهایی است که شما مدام تکرارشان می کنید.
بهترین اسباب بازی کودک

اسباب بازی مناسب کودک زیر 1 تا 3 سال

زمان مطالعه : 7 دقیقه
والدین باید قبل از خرید اسباب بازی برای کودکان نکاتی را بدانند تا بهترین و مناسب ترین انتخاب را با توجه به سن کودک داشته باشند.
صفحه 1 از 17