تربیت کودک

تنفر کودک از معلم
با آغاز مدارس معمولا والدین با مشکلات بسیاری از جمله تنفر کودکشان با معلم مواجه می شوند، دلیل تنفر کودک از مدرسه چیست و والدین برای حل مشکل تنفر کودک از معلم باید چه کارهایی انجام دهند؟
تعریف عشق

عشق را اینگونه برای فرزندانتان تعریف کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دیدگاه کودکان از عشق و علاقه چیزی است که در فیلم ها و کارتون ها دیده اند اما والدین باید برای تعریف عشق از واقعیت های عشق به فرزندنشان بگویند.
رفتار با کودک بی ادب

با کودک بی ادب فقط اینطور باید رفتار کرد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در اکثر میهمانی ها کودکان برای جلب توجه دیگران رفتار بی ادبانه و گستاخانه ای از خود بروز می دهند که برای تربیت و برخورد با این کودکان باید با احترام و ادب با آن ها رفتار کرد.
بازی درمانی

هرآنچه که باید در مورد بازی درمانی کودکان بدانید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بازی درمانی کودکان یکی از موثرترین روش های اجرایی است که برحسب تشخیص کارشناس انجام می شود ، این روند اصول و مراحلی دارد که باید به درستی انجام شود.
مادر بد

مشکلات زندگی و آینده دخترانی که مادران خوبی ندارند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مادران الگوی دخترها هستند پس رفتارهای مادران بر زندگی آینده دختران تاثیر گذار است و دخترای دارای مادر بد اخلاق آینده خوبی نخواهند داشت.
رفتار اشتباه والدین

آنچه والدین هرگز نباید برای فرزندشان انجام دهند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی والدین در روش تربیت کودک خود رفتارها و کارهای اشتباهی را انجام می دهند که اثرات خوبی در آینده فرزندشان ندارد.
تربیت کودکان مدرسه ای

تربیت کودکان مدرسه ای آداب مخصوص دارد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
زمان آن رسیده که کودک شما از محیط همیشگی و امن خانه جدا شده و به مدرسه برود اما اگر شما در این باره مضطرب هستید و یا رفتارهای خاصی از کودکتان میبینید این نکات را مطالعه کرده تا بتوانید به بهترین نحو او را آماده مدرسه رفتن کنید.
موفقیت کودک

سدی که والدین سر راه موفقیت کودک می سازند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن یک فرزند مستقل و با استعداد آرزوی هر پدر و مادری است ، موفقیت کودک یعنی توانایی او در رسیدن به آینده ای روشن با توانایی های فردی و اجتماعی مناسب.
داد زدن سر کودک

داد زدن چه بلایی سر کودک می آورد؟ + راه حل

زمان مطالعه : 10 دقیقه
فریاد کشیدن و داد زدن سر کودک بر روی مغز و احساسات او تاثیر منفی میگذارد و باعث میشود اعتماد کودک نسبت به شما از بین برود.
داد زدن کودک

علت داد زدن های همیشگی کودک شما چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اکثر والدین با داد زدن کودک شان مشکل دارند و همواره از این که کودکشان با داد و گریه خواسته اش را بیان می کند ناراضی هستند آیا می دانید علت داد زدن کودکتان چیست و آیا راه حلی برای آن دارید؟
تاثیر دوران کودکی بر شخصیت

تاثیرات دوران کودکی بر شخصیت و زندگی بزرگسالی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تجربیات دوران کودکی بر شخصیت و رفتار افراد در بزرگسالی تاثیر می گذارد و روابط خانوادگی و والدین مهمترین نقش را در شکل گیری شخصیت یک فرد دارند.
بیدار شدن مدرسه

روش زود و راحت بیدار شدن بچه ها برای مدرسه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیدار شدن مدرسه یکی از مشکلات مادران و فرزندان است زیرا اکثر بچه ها نمی توانند صبح زود بیدار شوند وبرای مدرسه تاخیر می کنند.
ترس کودک از مدرسه

ترس کودک از مدرسه را برای همیشه حل کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از کودکان در هنگام رفتن به مدرسه ترس دارند و به نوعی دچار استرس هستند، ترس کودکان از مدرسه دلایلی دارد اما روش هایی هم برای حل این موضوع وجود دارد.
کودک بهانه گیر

بهانه گیری کودکتان دلیلی دارد و راه حلی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آیا می دانید بهانه گیری کودکان چه دلایلی دارد؟ در ادامه با تمام دلایل بهانه گیری کودکانو راه حل های مناسب آن آشنا خواهید شد.
سوراخ کردن گوش کودک

سوراخ کردن گوش کودک تا قبل از این سن ممنوع!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مادرانی که قصد سوراخ کردن گوش فرزندشان را دارند باید در زمان و سن مناسب کودک این کار را انجام دهند زیرا عوارضی برای سلامت گوش نوزادان دارد.
صفحه 1 از 15