بیش فعالی

تغذیه کودک
ای دی اچ دی نوعی اختلال است که علاوه بر کودکان در بزرگسالان نیز دیده می شود و درمان آن اهمیت ویژه ای دارد ، بخشی از درمان و کنترل تغذیه بیش فعالی است که باید جدی گرفته شود.
بیش فعالی

کودکان متولد این ماه بیشتر دچار بیش فعالی می شوند!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بر اساس نتایج تحقیقات دانشمندان اختلال کم توجهی بیش فعالی در کودکان با ماه تولد آن ها ارتباط دارد و کودکان متولدین بعضی از ماه ها بیشتر دچار این اختلال می شوند.
کودک بیش فعال

تاثیر کاردرمانی در کاهش عوارض و بهبود بیش فعال

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از خانواده ها دارای کودکان بیش فعال هستند و نمی دانند برای تربیت و کمک به آنها چکار باید بکنند به همین منظور یک سری از تمرینات کاردرمانی برای این خانواده وجود دارد تا با این کاردرمانی ها کودکان خود را راهنمایی کنند.
روغن وتیور

درمان بیش فعالی کودک و اعصاب بزرگترها با روغن وتیور

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روغن وتیور نامی که شاید برایتان چندان آشنا نباشد اما خواص فوق العاده این روغن گیاهی می تواند جای مخصوصی برای خود در میان داروهای خانگی شما ایجاد کند.
بیش فعالی

ارتباط خواب نامنظم با اختلال بیش فعالی و کم توجهی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بیش فعالی شامل عدم تعادل روحی می شود که به طور کلی در سنین پایین و زمانیکه کودک برای اولین بار به مدرسه فرستاده می شود تشخیص داده می شود. اگرچه تشخیص مواردی از آن تا دوره بزرگسالی به طول می انجامد.
بیش فعالی

سن تشخیص بیش فعالی در کودکان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بیش فعالی یا همان اختلال کم توجهی در کودکان معمولا از چه سنی مشخص میشود؟ آیا در کودکان زیر 6 سال بیش فعالی تشخیص داده میشود؟
ضربه مغزی

خطر ابتلا به بیش فعالی در افراد آسیب ضربه مغزی

تاریخ انتشار : 13 مرداد 1396زمان مطالعه : 2 دقیقه
یافته های محققان نشان می دهد افرادی که از آسیب ضربه مغزی رنج می برند، دو برابر بیشتر در معرض ابتلا به اختلال کم توجهی -بیش فعالی قرار دارند.
کودکان بیش فعال

بهترین میان وعده مغذی برای کودکان بیش فعال

زمان مطالعه : 3 دقیقه
متأسفانه در سال های اخیر بر تعداد کودکان مبتلا به اختلال بیش فعالی افزوده شده است. غذاها ومیان وعده های مفید برای این کودکان می تواند به حفظ آرامش و قدرت تمرکز در آن ها کمک کند.
کودکان بیش فعال

چگونه میتوان کودکان بیش فعال را درمان کرد؟+تصاویر

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بیش فعالی شایع ترین اختلال روانپزشکی کودکان و نوجوانان است که به صورت سرپایی با روش های تربیتی مناسب والدین با این نوع کودکان این اختلال درمان می شود.
کودکان بیش فعال

بدترین مواد غذایی برای کودکان بیش فعال

زمان مطالعه : 6 دقیقه
لازم است در کنار داروهای تجویز شده برای کودکان بیش فعال، تغذیه سالم و متعادل را جدی بگیرید و علائم این اختلال را بیشتر کنترل کنید.
بیش فعالی

نقش ورزش در کاهش علائم بیش فعالی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ورزش کردن راهی برای آزاد کردن انرژی های نهفته در کودک بیش فعال است و در کنار دارو و رفتار درمانی می تواند به بهبود وضعیت کودک بیش فعال کمک کند.
کودک بیش فعال

ورزشی که برای کودک بیش فعال ممنوع است!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از والدین و متخصصان روانشناسی برای کنترل و کاهش انرژی کودک بیش فعال شرکت در رشته های ورزشی را پیشنهاد می کنند اما چه ورزشی برای این دسته از بچه ها مناسب نیست؟
بیش فعالی مردان

شاید شوهرشما بیش فعالی جنسی مردانه دارد!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیش فعالی جنسی در مردان یکی از اختلالت آزاردهنده ای است که در صورت درمان نشدن زمینه ای برای افزایش شدت خودارضایی های مکرر و خیانت به همسر خواهد بود.
افراد بیش فعال

تشخیص افراد بیش فعال با یک تست ساده

زمان مطالعه : 1 دقیقه
افراد بیش فعال در ظاهر تفاوتی با دیگران ندارند اما نوع نگرش و نداشتن تمرکز کافی بر روس مسایل می تواند یکی از شاخصه های مهم آنها باشد.این تست رانشناسی می تواند روش تشخیص این گونه افراد را راحت تر کند.
بیش فعالی

تاثیر بیش فعالی در ازدواج و روابط رمانتیک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اختلال بیش فعالی، کمبود توجه (ADHD) در بزرگسالان اغلب مورد توجه قرار نمی گیرد زیرا این اختلال را بسیاری از مردم مخصوص کودکان می دانند.بیش فعالی در بزرگسالی و روابط عاطفی فرد نیز میتواند اخلال ایجاد نماید
صفحه 1 از 2