برو به :
نمناک غذای کودک
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
51
سوپ قلم

طرز تهیه سوپ قلم برای نوزاد


سوپ قلم برای استخوان بندی کودک نوپا 1 تا 2 سال بسیار مفید است و کودک از آن استقبال خواهد کرد .همچنین به عنوان پیش غذا نیز می توانید استفاده کنید.
چیپس سبزیجات

طرز تهیه چیپس سبزیجات


این چیپس را می توانید با در نظر گرفتن سبزیجات مورد علاقه فرزندتان تهیه کنید.طرز تهیه چیپس سبزیجات را در آشپزخانه نمناک ببینید.
سالاد میوه برای کودک

طرز تهیه سالاد میوه برای کودک


سالاد میوه برای کودک نوعی از سالادها است که در عین راحتی بسیار خوشمزه است.این دستور تهیه را می توانید در آشپزخانه نمناک ببینید.
پودینگ برنج

طرز تهیه پودینگ برنج ( غذای کودکان )


رعایت تنوع در رژیم غذایی کودکان اهمیت زیادی دارد زیرا هر یک از گروه ها (و حتی مواد غذایی مختلف در یک گروه)، ارزش تغذیه ای متفاوتی دارند و توصیه می شود که در برنامه غذایی هفتگی، تنوع به عنوان یکی از ویژگی های بارز، رعایت شود .طرز تهیه پودینگ برنج را در آشپزخانه نمناک ببینید.
فرنی کاکائویی

طرز تهیه فرنی کاکائویی


فرنی کاکائویی یک غذای خنک و خوشمزه مخصوص کودکان است که در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه آن را شرح خواهیم داد.
پودینگ موزی

طرز تهیه پودینگ موزی


پودینگ موزی یک غذای خوشمزه و عالی برای کودکان دلبند شما است.همچنین می توانید به عنوان دسر هم استفاده کنید.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
پیتزا شکلات

طرز تهیه پیتزا شکلات


پیتزا شکلات یک پیشنهاد خوشمزه به عنوان غذای کودک است که می توانید طرز تهیه آن را در آشپزخانه نمناک ببینید.
میوه خوردن کودکان

از چه زمانی به کودکان میوه بدهیم؟


شکی نیست که خوردن انواع میوه تاثیر بسزایی در سلامت و تندرستی دارد. به همین دلیل همان قدر که خوردن میوه برای بزرگسالان لازم و ضروری است، در کودکان هم اهمیت دارد.
غذای نوزاد

غذاهای ممنوع برای نوزادان


برخی از مادران برای اینکه نوزادشان وزن بگیر امکان دارد هر مواد غذایی و خوراکی را به نوزاد بدهد اما برخی خوردنی ها را نباید به نوزاد داد.
ساندویچ

طرز تهیه ساندویچ توت فرنگی و پنیر خامه ای


این ساندویچ اسنک برای ظرف غذای مدرسه کودکان یک تغذیه مقوی و مناسب، به حساب می آید که مطمئناً از طعم آن لذت خواهند برد و همچنین به راحتی و در مدت 5 دقیقه آماده می گردد.
سوپ اسفناج

طرز تهیه سوپ اسفناج


سوپ اسفناج بسیار ساده و سریع است و به عنوان یک شام سبک یا یک پیش غذای خوش رنگ و خوشمزه، سفره شما را رنگین و پر خاصیت می کند.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
برنجک

طرز تهیه برنجک


تهیه برنجک بو داده که به برنج پفی یا سریل نیز معروف است به همراه گندمک و شاه دانه گزینه مناسبی برای میان وعده و تنقلات شب یلدا می باشد.و همچنین خوراکی خوشمزه ای برای کودکان است.