نمناک پیش غذا
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
56
بادمجان با سس پستو

طرز تهیه بادمجان با سس پستو


بادمجان با سس پستو یک بشقاب فوق العاده با سبزی هایی مانند اسفناج و ریحان ترکیبات خوشمزه است که طرز تهیه آن را آموزش خواهیم داد.
تاپناده

طرز تهیه تاپناده


تاپناده پیش غذایی خوشمزه و دلپذیر از غرب پاریس است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک شرح خواهیم داد.
سیب زمینی لیموئی

طرز تهیه سیب زمینی لیموئی


یک مکمل دیگر خوشمزه با سیب زمینی و عطر بی نظیر لیمو. بسته به دلخواه تان می توانید پوست سیب زمینی را بگیرید یا باقی بگذارید. فقط فراموش نکنید که سیب زمینی ها را خوب بشویید .
استافینگ خرده نان و سوسیس

طرز تهیه استافینگ خرده نان و سوسیس


این استافینگِ ساده، بسیار طعم دهنده و لذیذ است. می توانید از آن برای پیش غذا و یا به همراه انواع غذاها لذت ببرید. از این مخلوطِ خوشمزه برای پر کردن شکم بوقلمون هم می توانید استفاده کنید.
پای گوشت و نان ذرت

طرز تهیه پای گوشت و نان ذرت


پای گوشت و نان ذرت یک غذای خارجی لذیذ و خوشمزه می باشد که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
پای شترمرغ

طرز تهیه پای شترمرغ و سبزیجات


گوشت شترمرغ خواص زیادی دارد. بعضی اوقات برای تنوع به جای گوشت گوسفند یا گوساله می توانیم از گوشت شترمرغ استفاده کنیم.طرز تهیه پای شترمرغ و سبزیجات را در آشپزخانه نمناک ببینید.
پنیر کبابی و لوبیا سبز

طرز تهیه پنیر کبابی و لوبیا سبز


طعم این غذای گیاهی مالایی (مردم بومی کشور مالزی) که با پنیر توفو درست می شود شما را شگفت زده می کند.طرز تهیه پنیر کبابی و لوبیا سبز را در آشپزخانه نمناک ببینید.
گراتین کدوحلوایی

طرز تهیه گراتین کدوحلوایی


انواع نارنجی و شیرین کدوحلوایی برای این گراتین مناسب تر هستند. به واسطه وجود خامه، این غذا خیلی هم کم چرب نیست اما در عوض طعم عالی دارد.
پپروناتا

طرز تهیه پپروناتا


پپروناتا در کنار مرغ، ماهی، روی نان و... به تنهایی سرو می شود.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
گراتین سیب‌زمینی و کرفس

طرز تهیه گراتین سیب زمینی و کرفس


با سیب زمینی می توانید گراتینی خوشمزه تهیه کنید که طبق راهنمایی ادامه مطلب برای 6 تا 8 نفر مناسب است و به سفرۀ غذایتان نیز تنوعی می دهد.
ناچس میگو

طرز تهیه ناچس میگو


در این غذا ،جایگزین کردن میگو به جای گوشت میزان امگا3 ناچس را بالا می برد. استفاده از ماکروویو هم تهیه آن را بسیار سریع می کند.طرز تهیه ناچس میگو را در آشپزخانه نمناک ببینید.