حالت تهوع

درمان حالت تهوع کودکان
برای درمان حالت تهوع کودکان به غیر از درمان دارویی میتوانید از روش های ساده و آسان خانگی و نسخه های طبیعی طب سنتی استفاده کنید.
درمان تهوع بارداری

درمان تهوع بارداری با یک نوشیدنی از طب سنتی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تهوع در بارداری یکی از بدترین چیزهاییست که برای هر مادری اتفاق می افتد اما بعضی از خوراکی ها وجود دارند که می توانند این مشکل بزرگ را درمان کنند.
حالت تهوع صبحگاهی

علت حالت تهوع صبحگاهی افرادی که باردار نیستند

زمان مطالعه : 12 دقیقه
حالت تهوع صبحگاهی ممکن است به علت عفونت و گرسنگی یا پرخوری اتفاق بیفتد در این مواقع نفس عمیق بکشید ، دراز بکشید و سر خود را پایین تر قرار دهید.
داروی هیوسین

کاربرد داروی هیوسین و موارد منع مصرف آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
داروی هیوسین برای تسکین دردهای شکم و روده استفاده می شود و برای مادران شیرده توصیه نمی شود همچنین برای کسانی که دچار آسم یا انسداد ریه هستند نیز ضرر دارد.
حالت تهوع

بهترین و سریعترین راه درمان حالت تهوع

زمان مطالعه : 15 دقیقه
در این بخش از سلامت نمناک نسخه های خانگی و طبیعی را به عنوان درمان حالت تهوع معرفی خواهیم کرد که برای هر فرد موثر خواهد بود.
ویار بارداری

راه های سریع و خانگی درمان ویار بارداری و حالت تهوع

زمان مطالعه : 2 دقیقه
طب سنتی در درمان بسیاری از بیماری ها کمک کندده است، در مورد ویار صبحگاهی در دوران بارداری هم طب سنتی راههایی را ارائه داده است که امتحان آنها ضرری ندارد و ممکن است موثر باشد.
پس از استفراغ

پس از استفراغ چی بخوریم چی نخوریم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پس از استفراغ اکثر مردم غذا خوردن را دوست ندارند اما در واقعیت خوردن مقدار کمی مواد مغذی، مایعات و کالری لازم است.
تهوع در بارداری

ترفندهایی طلایی برای درمان تهوع صبحگاهی در بارداری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مشکلات شایع بسیاری از خانم ها در طول دوران بارداری حالت تهوع صبحگاهی می باشد که ما در این بخش راهکارهایی را برای غلبه برتهوع صبحگاهی در بارداری ارائه می کنیم.
حالت تهوع و نفخ شکم

بخور نخورهای مخصوص زمان حالت تهوع و نفخ شکم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حالت تهوع و نفخ شکم یا همان سوء هاضمه به دلیل رعایت سلامت تغذیه و مصرف مواد خوراکی حاوی سدیم بالا ایجاد می شود ، در این زمان بهتر است چه بخوریم تا فوری مشکل رفع و درمان شود؟
ضد تهوع های طبیعی

ضد تهوع های طبیعی را بشناسیم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زنجبیل، نعنا، دارچین و ... موادی هستند که می توان در صورت لزوم از آن ها به عنوان درمانی خانگی برای جلوگیری از حالت تهوع و استفراغ استفاده کرد.
حالت تهوع

علت ایجاد حالت تهوع درحرکت کشتی و ماشین چیست؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای رها شدن از حالت تهوع درکشتی و اتومبیل چه کنیم؟ یکی از مواردی است که بسیاری با آن مواجه می شوند و اکنون محققان توانستند علت آن را پیدا کنند.
استفراغ خطرناک

علائم و عوارض استفراغ خطرناک و درمان آن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفراغ می تواند دلایل مختلفی از جمله مسمومیت غذایی و یا بارداری داشته باشد اما گاهی اوقات ادامه دار بودن این حالت می تواند خطرناک باشد.
درمان سرگیجه

روش جلوگیری و درمان سرگیجه یا حالت تهوع در مسافرت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حالت تهوع و سرگیجه بیماری شایعی است که معمولا در هنگام حرکت با وسایل نقلیه اتفاق می افتد.این بیماری علاوه بر درمان های پزشکی ، روشهای مختلفی باری پیشگیری دارد که با رعایت آنها می توان از مسافرت و دیدنی های اطراف خود لذت بیشتری برد.
حالت تهوع

برای خلاصی از تهوع بارداری چه باید کرد؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اگراز هر خانم بارداری در رابطه با مشکلات بارداری بپرسید اولین مشکلی که نام می برد حالت تهوع این دوران خواهد بود.گاهی داروهای تجویز شده هم نتیجه دلخواه نمی دهند اما گاهی راههایی وجود دارد که میتواند موثر باشد.