نمناک پلو و چلو
این مطلب مفید بود ؟ 25 7
پلو و چلو
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 32
موتبک

طرز تهیه موتبک


در ادامه این مطلب می توانید طرز تهیه موتبک را مشاهده کنید
ونوشک پلو

طرز تهیه ونوشک پلو


ونوشک پلو یک غذای ایرانی لذیذ ، در ادامه این مطلب طرز تهیه ونوشک پلو را مشاهده کنید
ته دیگ مرغ

طرز تهیه ته دیگ مرغ


طرز تهیه ته دیگ مرغ یک غذای ایرانی را می توانید در بخش آشپزی سایت نمناک مشاهده بفرمایید.
پلو قارچ با ریحان

طرزتهیه پلو قارچ با ریحان


پلو قارچ یک غذای ترکیه ای است که به دلیل داشتن مواد لوبیا و قارچ به عنوان یکی از اصلی ترین مواد اولیه فیبر بالایی در خود دارد و به عنوان یک غذای کامل و مقوی مصرف می شود.
لیمو پلو

طرز تهیه لیمو پلو، یک قاطی پلوی خوشمزه


اگر دلتان یک قاطی پلوی خوشمزه می خواهد که علاوه بر آن که فصلی است ،تکراری هم نباشد ، لیمو پلو را امتحان کنید. این را می توانید به عنوان یک سحری مقوی و ضد عطش هم بخورید.
پلو پوست پرتقال

طرز تهیه پلو پوست پرتقال


خیلی ها از پوست پرتقال برای درست کردن مربا استفاده می کنند و یا دور می ریزند. اما ما اینبار می خواهیم پلویی با پوست پرتقال درست کنیم.طرز تهیه پلو پوست پرتقال را در آشپزخانه نمناک ببینید.
پلوی ساده

طرز تهیه پلوی ساده با طعم هل و میخک


پلوی ساده یکی از اصلی ترین غذاهای ما ایرانیان است که طعم و مزه آن بستگی به نوع برنج و عطر آن دارد. البته برای طعم دار کردن پلوی ساده - از هر نوع برنجی که تهیه شده باشد – از طعم دهنده ها نیز می توان استفاده کرد؛ به عنوان مثال در اینجا از هل و میخک استفاده شده است.
قیمه پلو

طرز تهیه قیمه پلو


قیمه پلو این غذای محبوب ایرانی نیازی به توضیح و معرفی ندارد چون به احتمال زیاد تاکنون حتما یکبار طعم آن را امتحان کرده اید.
سماق پلو

طرز تهیه سماق پلو


سماق پلو از غذاهای محلی کشور عزیزمان ایران است و به دلیل خواص بسیاری که سماق دارد،محبوب واقع شده است.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
نخودپلو با بادمجان

طرز تهیه نخودپلو با بادمجان


اصولا ما دو نوع نخود می شناسیم؛ یکی نخود سبز و دیگری نخود آشی؛ یعنی به طور کلی این نخود ها را برای درست کردن آش و آبگوشت مناسب می دانیم. در حالی که عرب ها با این نخودها غذاهای متنوعی درست می کنند؛ یکی از آنها نخود پلو با بادمجان است که با سبزیجات مختلف آن را طعم دار می کنند.