ترفند اینستاگرام

هک اینستاگرام
اینستاگرام یکی از برنامه های شبکه مجازی محبوب و جهانی است که در این مطلب از نمناک نحوه امن کردن در مقابل هک اینستاگرام را در 4 روش به شما آموزش خواهیم داد.
گذاشتن استوری

آموزش “گذاشتن استوری” در اینستاگرام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما کاربر مبتدی اینستاگرام هستید و با استوری آشنایی زیادی ندارید در ادامه این گزارش از نمناک شما را با ترفندهای “گذاشتن استوری” آشنا خواهیم ساخت.
استوری اینستاگرام

قابلیت های پنهان اینستاگرام

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اینستاگرام یکی از برنامه های کاربردی این روزها است که در ادامه این گزارش از نمناک با قابلیت های پنهان اینستاگرام آشنا خواهید شد.
آپلود فیلم در igtv

آموزش آپلود فیلم در igtv اینستاگرام به زبان ساده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در طی آپلودهای اخیر اینستاگرام گزینه های زیادی افزوده شده است که یکی از آنها آپلود فیلم در igtv می باشد که در این گزارش شما را با آموزش آپلود فیلم در اینستاگرام به زبان ساده آشنا خواهیم کرد.
تیک آبی اینستاگرام

چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟ + تمام شرایط

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درخواست و دریافت تیک آبی اینستاگرام همواره یکی از سوالات کاربران این صفحه اجتماعی است که در این گزارش از نمناک به آن خواهیم پرداخت.
رمز عبور اینستاگرام

رمز عبور اینستاگرام را چگونه بازیابی کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای بازیابی رمز عبور اینستاگرام می توانید از دو روش استفاده کنید یکی از طریق ایمیلی که روز اول ثبت نام کردید و یا از طریق فیس بوک.
کلمات توهین آمیز در اینستاگرام

فیلتر کردن کلمات توهین آمیز در اینستاگرام

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اینستاگرام شبکه اجتماعی اشتراک گذاری عکس و ویدئو در جدیدترین آپدیت برای کاربرانش امکان فیلتر کردن کلمات توهین آمیز را فراهم کرده است.
لایو اینستاگرام

تمام نکاتی که باید در “لایو اینستاگرام” رعایت کنید !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای کسب و کارهای اینترنتی در اینستاگرام قطعا باید نکات مهم کوچکی را رعایت کنید که گزینه “لایو اینستاگرام” می تواند در موفقیت شما موثر واقع شود.
دانلود از اینستاگرام

دانلود آنلاین عکس و فیلم از اینستاگرام

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دانلود فیلم و عکس از اپلیکیشن اینستاگرام برای کاربران امکانپذیر نیست از این رو ما شما را با نحوه دانلود آنلاین عکس و فیلم از اینستاگرام آشنا خواهیم کرد.
استوری های اینستاگرام

ترفند دیدن استوری های اینستاگرام به صورت ناشناس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شاید خیلی از شما بخواهید بدانید که چگونه می شود استوری های اینستاگرام را مشاهده کرد اما کسی از آن مطلع نشود، راه حل این مسئله اینجاست.
زبان اینستاگرام

تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شما می توانید زبان اینستاگرام خود را تغییر داده و این اپلیکیشن را به زبان فارسی استفاده کنید که نحوه تغییر زبان را به شما آموزش میدهیم.
حساب کاربری

تضمین امنیت حساب کاربری خود در اینستاگرام

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شما به راحتی میتوانید حساب کاربری اینستاگرام خود را با ترفندی ساده امن کنید، ما در این مطلب مراحل انجام این کار را به شما آموزش می دهیم.
مدیریت اکانت های اینستاگرام

آموزش “مدیریت اکانت های اینستاگرام”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اینستاگرام یکی از برنامه های پر طرفدار شبکه اجتماعی است که می توانید تعدادی حساب کاربری در آن داشته باشید و به “مدیریت اکانت های اینستاگرام” در طول روز بپردازید.
آخرین بازدید اینستاگرام

ترفند غیرفعال کردن مشاهده آخرین بازدید اینستاگرام + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در آخرین آپدیت اینستاگرام ویژگی جدیدی اضافه شده است که میتوانید در قسمت دایرکت آخرین بازدید دوستان خود را ببینید و میتوانید این ویژگی را در تنظیماتش فعال یا غیرفعال کنید.
فالور واقعی

4 ترفند بسیار جالب شناسایی فالور واقعی از فالور فیک اینستاگرام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای تشخیص فالور فیک و شناسایی پیج های که فالور فیک دارند چهار راه ساده و جالب وجود دارد که می توان از آن ها استفاده نمود.
صفحه 1 از 3