دیگران چه می خوانند..؟
نمناک ترک سیگار
این مطلب مفید بود ؟ 12 3
415
سرطان حنجره

گرفتگی طولانی مدت صدا و سرطان حنجره


خشونت در صدا بدون علت و برای طولانی مدت را می توان شایع ترین علامت بروز سرطان حنجره دانست و استعمال سیگار، مصرف بیش از حد الکل و نیز تماس با مواد شیمیایی و برخی ویروس ها زمینه ساز ابتلا به این بیماری بیان کرد.
کبد چرب

خطر جدی سیگار برای مبتلایان به کبد چرب


بیماران با کبد چرب بدانند برای اینکه در آینده دچار بیماری قلبی و عروقی و سکته های مغزی و قلبی نشوند، باید همین امروز اقدام کنند و سیگار خود را هر چه زودتر خاموش کنند.
ترک سیگار

ترک سیگار پسر بچه! + تصاویر


آلدی که از دو سالگی به توتون و تنباکو معتاد شده و تصاویر سیگار کشیدن او بازتاب گسترده ای در سطح جهان داشت اکنون با ترک سیگار و کاهش وزنش جور دیگر زبانزد شده است.
راه ترک سیگار

راهی ساده ولی عالی برای ترک سیگار


در اینکه مصرف دخانیات برای سلامتی جسم و روح مضر است هیچ شکی وجود ندارد اما برای رهایی از این عادت غلط باید راه درست را انتخاب کرد . 7 توصیه ساده و موثر در راه ترک سیگار به شما خواهیم گفت.
سیگار

ترک سیگار در کف خیابان! + عکس


وقتی از این خیابان عبور می کنید ناخودآگاه نوشته ای توجهتان را به خود جلب می کند که یک تبلیغ بسیار جالب و تاثیرگذار برای ترک سیگار است.
ترک سیگار

روش ها و قوانین طلایی ترک سیگار


اگر برای ترک سیگار ارداه کرده اید بدانید که تنها نیستید ، ما 5 روش آسان و قوانینی طلایی برای ترک سیگار به شما یادآوری میکنیم تا بتوانید راحت سیگارتان را کنار بگذارید.
پیام دهکردی

ماجرای ترک سیگار پیام دهکردی


پیام دهکردی بازیگر تئاتر و تلوزیون که این روزها برای زندگی به لاهیجان مهاجرت کرده است, یکی از فایده های هجرتش را ترک سیگار میداند.
12