کمبود ویتامین

مکمل و ویتامین
رازهای بسیار مهمی در رابطه با مکمل ها و ویتامین ها وجود دارد که پزشکان می گویند، در ادامه از حقایق کاربردی در مورد مصرف مکمل ها و ویتامین ها مطلع خواهید شد.
ویتامین k

حالات فردی که دچار کمبود ویتامین k است

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یکی از ضروری ترین ویتامین ها در بدن ویتامین K است که نقش مهمی در سلامت بدن ایفا میکند و کمبود آن بدن را دچار مشکلات فراوانی میکند.
کمبود ویتامین

کمبود کدام ویتامین اعصاب را ضعیف می کند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کمبود ویتامین ها موجب ایجاد اختلالات روانی و تضعیف سیستم عصبی می شوند که در این مقاله به معرفی 8 مورد از بهترین و مهم ترین آنها میپردازیم.
کمبود منیزیم

اولین نشانه های کمبود منیزیوم در بدن چیست ؟ + درمان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کمبود منیزیم باعث بی خوابی، پوکی استخوان و تشنج می شود غذاهایی مانند ماهی، سبزیجات و گوشت گاو و کشمش دارای منیزیوم هستند.
کمبود ویتامین ها

کمبود کدام ویتامین ها با اختلالات روانی ارتباط دارد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به گفته پزشکان کمبود ویتامین ها در بدن علاوه بر مشکلات جسمی، موجب ایجاد اختلالات روانی مانند افسردگی و بیماری های روحی می شود.
کمبود ویتامین

عوارض و علائم کمبود ویتامین های اصلی در بدن + درمان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کمبود ویتامین ها در بدن می تواند یک خطر جدی باشد و سلامت انسان را به خطر بیندازد، یکی از بهترین روش ها برای دریافت ویتامین های مورد نیاز بدن داشتن یک تغذیه خوب و مناسب است.
کمبود ویتامین دی

شما هم نشانه های کمبود ویتامین d را دارید اگر ..

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کمبود ویتامین دی می تواند به علت مشکلات گوارشی و یا چاقی رخ دهد همچنین رنگ پوست در جذب آن موثر است و فقر آن باعث افسردگی می شود.
عوارض کمبود زینک

می دانید عوارض کمبود زینک با بدن شما چه می کند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کمبود زینک یا روی می تواند باعث به تعویق انداختن بلوغ جنسی و ریزش مو و دیر خوب شدن زخم شود بیماری هایی مثل دیابت و آرتروز باعث کاهش زینک در بدن می شوند.
کمبود ویتامین ها

کمبود هر ویتامین در بدن چه علائم و عوارضی دارد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ویتامین ها انواع مختلفی دارند و کمبود آن ها می تواند عوارض خطرناکی برای بدنمان داشته باشد کمبود ویتامین همراه با نشانه هایی است که به وضوح قابل درک است.
ویتامین B12

کمبود ویتامین B12 چه بلایی سرتان می آورد؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ویتامین B12 فواید بسیاری روی عملکرد بدن دارد و کمبود آن باعث کم کاری تیروئید و سقط جنین و اضطراب و دوبینی می شود این ویتامین در ماهی و لبنیات و غلات و حبوبات وجود دارد.
نشانه کمبود ویتامین

نشانه های کمبود ویتامین روی صورت شما

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آیا می دانید از روی ظاهر خود می توانید نشانه کمبود ویتامین ها و مواد معدنی را تشخیص دهید؟ با چند روش می توان کمبود ویتامین و مواد ضروری بدن را تشخیص داد.
ویتامین k

افت ویتامین k چه عوارضی برای بدن دارد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ویتامین K نقش بسیار مهمی در ترکیب پروتئین های مربوط به انعقاد خون ایفا می کند و کافی نبودن آن در خون علاوه بر مشکلات دیگر خطر بروز سکته مغزی را نیز بالا می برد.
ویتامین آ

بلایی که کمبود ویتامین آ بر سرتان می آورد!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در این مطلب میخواهیم شما را با عوارض جدی کمبود ویتامین آ چون آسیبهای پوستی ، عفونت های تنفسی و مشکلات مهم چشمی آشنا کنیم.
 ویتامین دی

کمبود ویتامین دی باعث بروز چه بیماری هایی میشود؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بدن ما به ویتامین دی مانند سایر ویتامین ها احتیاج دارد . کمبود ویتامین دی با برخی از بیماری ها در ارتباط است که در این مطلب با این بیماریها آشنا می شویم .
زیبایی کودکان

کمبود ویتامین هایی که در زیبایی کودکان تاثیر دارد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از عوامل مهم که در زیبایی کودکان تاثیر دارد ویتامین ها هستند، کودکان علاوه بر سلامتی برای زیبایی بیشتر به ویتامین ها نیاز دارند.
صفحه 1 از 2