چاق شدن

چاق شدن سریع
بهترین کار برای سریع چاق شدن بیشتر کردن وعده های غذایی است مصرف سیب زمینی و برنج و کره بادام زمینی به این امر کمک شایانی می کنند.
چاق شدن بدون چربی

فرمول چاق شدن و اضافه وزن بدون چربی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برخی از افراد مشکل لاغری دارند و به دنبال روشی برای چاق شدن و افزایش وزن بدون چربی هستند، برای افزایش وزن بدون چربی باید برنامه ای مناسب داشته باشید و طبق برنامه پیش بروید.
سریع ترین راه چاق شدن

سریعترین و سالم ترین روش برای چاق شدن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
همانطور که اضافه وزن میتواند مشکلات زیادی برای بدن بوجود آورد، لاغری بیش از اندازه هم برای بدن مضر است، در اینجا بهترین و سالم ترین راه های چاق شدن سریع را آورده ایم.
10 کیلو چاقی در یک ماه

چطور از راه سالم در یک ماه 10 کیلو چاق بشیم؟ + برنامه

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اگر می خواهید در طول یک ماه به سرعت 10 کیلو افزایش وزن داشته باشید باید عادت های غذایی خود را اصلاح کنید و چند حرکت ورزشی را نیز انجام دهید تا به چاقی برسید.
آرزوی چاق شدن

آرزوی چاق شدن زن 44 کیلویی را 355 کیلو کرد ! + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زن 37 ساله ای به نام " تیتی واتی" بسیار چاق است و وزن باورنکردنی دارد، همچنین او چاق ترین زن اندونزی می باشد.
چاق نشدن

علت چاق نشدن افراد لاغر چیست؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
افراد لاغر چگونه چاق شوند؟ آیا چاق نشدن آن ها علت خاصی دارد؟ با مجله نمناک همراه شوید، تا در این خصوص تحقیقات انجام شده را بررسی کنیم .
چاق شدن

چاق شدن با مصرف سالم ترین غذاها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چاق شدن برای برخی افراد یک مسئله مهم است چرا که لاغری بیش از حد نیز خطرناک است و زیبایی زیادی هم ندارد. اما برای چاق شدن چه خوراکی هایی بخوریم که سلامت ما نیز به خطر نیفتد؟
چاق شدن

تاثیر جالب لذت بردن از بوی غذا در چاق شدن

زمان مطالعه : 1 دقیقه
نتایج محققان دانشگاه کالیفرنیا نشان داد بوی غذایی که می خوریم در چاق شدن و نحوه برخورد بدن با کالری ها نیز نقش مهمی دارد.
فواید چاقی

کشف جالب و عجیب درباره فواید چاقی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فواید چاقی طبق کشف جدید پزشکی مربوط به سیستم دفاعی بدن انسان و عفونت های میکروبی می شود. نوعی از چربی های موجود در بدن افراد چاق در مواجهه با عاملان بیماری زا خوب عمل می کنند.
تپل

چاق شدن تنها با یک جمله!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اضافه وزن، تلاش های سخت و رژیم های سنگین برای کاهش وزن تمام چیزهایی است که افراد چاق درگیر آن هستند، حال اگر تمام این تلاش ها با یک جمله خراب شوند چه خواهد شد؟