درمان دیابت

دیابت
امروزه کاهش قند خون تنها نیاز فرد مبتلا به دیابت نیست، بلکه کنترل عوارض بیماری های قلبی عروقی، فشار خون، مشکلات کلیوی و چاقی نیز برای این افراد حائز اهمیت است.
خواص بوقناق

گیاه بوقناق یا باباخازن با خواصی از جنس طب سنتی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گیاه بوقناق (باباخازن) دارای خواص معجزه آسایی است و پاکسازی کبد، درمان جوش، درمان کم خونی و کاهش حملات قلبی نمونه هایی از خواص عالی عرق بوقناق می باشد.
خواص برگ انبه

خواص برگ انبه برای قند خود و درمان بیماری ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برگ انبه دارای خواص و فواید بی نظیری است، از فواید برگ انبه به تنظیم دیابت، کاهش فشار خون، درمان مشکلات تنفسی و درمان سکسکه نیز اشاره کرد.
روغن نارگیل دیابت

نقش روغن نارگیل در درمان دیابت نوع 2

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روغن نارگیل دارای چربی های اشباع شده است به همین دلیل برای درمان دیابت نوع 2 بسیار مفید است و بهترین جایگزین چربی های ناسالم برای بیماران دیابتی می باشد.
پایین نگه داشتن قند خون

برای کاهش ، کنترل و پایین نگه داشتن قند خونتان بخوانید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پایین نگه داشتن قند خون بدون دارو هم ممکن است کافیست تغذیه خود را اصلاح کرده و رژیم بدون قند را استفاده کنید و با کاهش وزن قند خونتان را کنترل کنید.
کاهش قند خون

خوردنی های طبیعی کاهش دهنده قند خون را بشناسید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر در معرض دیابت قرار دارید و می خواهید قند خونتان کاهش یابد نوع تغذیه تان را اصلاح کنید و به مواد غذایی کاهنده قند خون روی بیاورید که بهترین شیوه است.
کاهش قند خون

چگونه قند خون بالا را در یک شب کاهش دهیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
قند خون شما باید بین 70 تا 140 در نوسان باشد که اگر بیشتر است شما نیاز به مراقبت های تغذیه ای و روش زندگی جدید و حتی روش خواب جدیدی دارید
آب خیارشور

تاثیر بی نظیر و باورنکردنی “آب خیارشور” در درمان معده درد و دیابت !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
باور نکردنی است که “آب خیارشور” با آن همه نمکی که دارد و شور بودن آن چنین خواص فوق العاده ی را داشته باشد.
درمان خانگی زخم پای دیابتی

زخم پای دیابتی را در خانه طبیعی درمان کنید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اگر بیماری دیابت کنترل نشود ممکن است منجر به زخم پای دیابتی شود که مشکلات زیادی از جمله عفونت و درد و ناراحتی در قسمت پا را به همراه دارد.
کاسنی قرمز

خواص کاسنی قرمز برای معده ، دیابت و پوست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
امروزه خرید کاسنی قرمز در میان مردم بواسطه خواص مفید آن رونق زیادی دارد. و مصرف این سبزی در تهیه انواع سالاد ها و غذا ها فواید فراوانی دارد.
قندخون در نوزادان

از دلایل تا درمان افت قندخون در نوزادان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افت قندخون در نوزادان یک بیماری است که سبب کاهش میزان زیاد گلوکز (قند خون) نوزاد می شود. گلوکزماده ضروری برای رشد طبیعی مغز نوزاد است.
درمان دیابت نوع 2

درمان دیابت نوع 2 در 60 روز !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
محققان دانشگاه ییل بعد از بررسی های دقیق اعلام کردند نوعی رژیم غذایی می تواند در مدت کوتاهی درمان دیابت نوع 2 را ممکن سازد.
حبوبات

تاثیر شگفت انگیز مصرف حبوبات برای دیابتی ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وجود مقادیر خوب فیبر و عدم وجود کلسترول در حبوبات باعث ایجاد سیری و کمک به تثبیت قندخون در سطح مطلوب می شود. این امر در افراد دیابتیک بسیار حائز اهمیت است.
دیابت و چاقی

کشف دارویی برای درمان دیابت و چاقی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای درمان دیابت داروی جدید به اسم سموگلوتیید تایید شد که در ادامه همه چیز را در ارتباط با این دارو می خوانیم ببینیم محققان درباره این دارو به چه موفقیت هایی دست یافتند.
نابینایی دیابتی

راهی طبیعی برای درمان مشکلات نابینایی دیابتی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
از نظر پیشگیری و درمان نابینایی دیابتی، مهم ترین اقدامی که می توانید انجام دهید، حفظ سطوح قند خون در محدوده هدف سالم است.
صفحه 1 از 2