ذهن

زبان بدن
حالات مختلف چهره یا حرکات بدن ما معنی خاصی دارد و نشان دهنده شخصیت یا احساسات یک فرد است که می توانید با دانستن معانی زبان بدن ارتباط بهتری با دیگران داشته باشید.
خواندن ذهن دیگران

با حرکت چشم فرد مقابل ذهنش را بخوانید + روش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شما هم حتما دوست دارید بدانید که حرکات یک فرد در مورد فکر او چه می گوید. او قصد فریب شما را دارد و یا نه کاملا صادق است و یا چه فکری دارد.
خستگی روحی

نشانه ای که میگوید روحتان بیمار است نه جسم تان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خستگی روحی یک مشکل جدیست که باید هر چه سریعتر به برطرف کردن آن بپردازید زیرا به مرور زمان باعث بروز مشکلات ناخوشایند در شما می شود.
انواع هوش انسانی

هوش انسانی 9 نوع متفاوت دارد؛ شما کدام را دارید؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
دو نوع هوش انسانی داریم به نام های سیال و متبلور که سیال به توانایی ذهنی فرد بستگی دارد و متبلور که با آموخته ها اشاره می کند.
موسیقی

تاثیرات موسیقی بر ذهن و روان انسان ها

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بررسی علمی تاثیرات حیرت آور و شگرف موسیقی بر ذهن و روان انسان و تحقیقات علمی صورت گرفته در این زمینه از سنین کودکی تا پیری
راز آرامش درون

40 راز فوق العاده برای رسیدن به آرامش کامل ذهن و درون

زمان مطالعه : 9 دقیقه
آرامش درونی بدست نمی آید مگر با آگاهی، روراستی، عشق ورزیدن و ... همچنین رسیدگی به سلامت خود نیز از راز های آرامش داشتن است .
درمان ذهن آشفته

5 روش موثر برای درمان ذهن آشفته و داشتن آرامش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای پیدا کردن آرامش داخلی و خلاص شدن از ذهن آشفته و درمان ذهن بی قرار خود اول باید اراده قوی داشته باشید و با انجام چند روش موثر به آرامش داخلی برسید.
کنترل خشم دیگران

روش خواندن ذهن و کنترل دیگران حین بحث و مناقشه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خشم یکی از قدرتمندترین احساسات افراد است که کاملا طبیعی است و ناشی از ترس می باشد راه هایی هست که بتوانیم با آرامش خشم دیگران را فروکش کنیم
خواندن ذهن دیگران

خواندن ذهن دیگران با چند ترفند ساده + عکس

زمان مطالعه : 7 دقیقه
یک کارشناس استرالیایی می گوید: حرکات، ژست ها و تغییر حالات چهره می تواند به خوبی آن چه که در ذهن شما می گذرد و احساسی که دارید را نشان دهد
خواندن ذهن

توانایی زنان در خواندن ذهن افراد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
محققان طی انجام یک پژوهش جدید موفق به شناسایی گونه های ژنتیکی خاص شدند که توانایی آنها را برای خواندن ذهن و احساسات افرادبالا می برد.
تاثیرات بی خوابی

تاثیرات منفی بی خوابی بر ذهن و بدن

زمان مطالعه : 1 دقیقه
از جمله تاثیرات بی خوابی سلامت کمتر، جذابیت کمتر و خستگی بیشتر در مقایسه با زمانی که خوب استراحت می کنید می باشد.
ذهن

علت تکرار بی اختیار یک آهنگ در ذهن کشف شد !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تیمی از محققان انجمن روانشناسی آمریکا با انجام یک پژوهش مقیاس بزرگ توانسته اند دلیل علمی تکرار بی اختیار یک شعر یا آهنگ در ذهن را کشف کنند.
کودکان

اهمیت ورزش بر عملکرد ذهن کودکان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کودکان نیاز دارند که ورزش کنند ،فعال باشند , بدوند، کوه نوردی کنند، برقصند، بازی های رایانه ای انجام دهند و فوتبال بازی کنند، آنها احساس بهتری خواهند داشت، سالم تر خواهند بود و قادر خواهند بود به آسانی یاد بگیرند.
اینترنت

آیا اینترنت ذهن ما را خلاق میکند؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
استفاده از اینترنت در خلاقیت ذهن ما تاثیری خوبی دارد به شرطی که از آن استفاده ی درستی شود. شما حتی در وقت آزاد خود می توانید برای خود چالش ایجاد کنید و راه حل خلاقانه ای برای غلبه بر آن بیابید. فقط باید بدانید که به دنبال چه هدفی هستید.
اشخاص منفی باف

اشخاص منفی باف، ذهن خوان و فاجعه ساز!

زمان مطالعه : 13 دقیقه
افراد منفی باف و ذهن خوان که فاجعه ساز هم نام برده می شوند فاقد عزت نفس کافی هستند آنهاجنبه مثبت خود را از یاد برده و جنبه های منفی باف بودن خود را بزرگتر می کنند.
صفحه 1 از 2