بازی کلش اف کلنز

کلش آف کلنز ورژن جدید
آپدیت جدید بازی هیجان انگیز و پر طرفدار “کلش آف کلنز ورژن جدید” را می توانید در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک دانلود و نصب کنید.
ازدواج در کلش اف کلنز

عاقبت تلخ قرار ازدواج دختر جوان در کلش اف کلنز

تاریخ انتشار : 8 مهر 1396زمان مطالعه : 2 دقیقه
بدون داشتن هیچ آشنایی قول و قرار ازدواج در کلش اف کلنز بین دختر و پسر جوان گذاشته شد ، دختر ساده لوح در نهایت ساده لوحی فریب همبازی اینترنتی اش را خورد.
دانلود کلش رویال

دانلود ورژن جدید بازی “کلش رویال”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بازی “کلش رویال” یکی از بازی های پرطرفدار و آنلاین است که در این مطلب از نمناک می توانید آخرین نسخه موجود را برای اندروید، آیفون و pc دانلود کنید.
کلش اف کلنز

هشدار پلیس فتا درباره کلش اف کلنز

تاریخ انتشار : 31 شهریور 1394زمان مطالعه : 2 دقیقه
کلش اف کلنز ، بازی که این روزها کمتر کسی در آن شرکت نمی کند برای برخی سودجویان بهانه ی کلاهبرداری شده است که پلیس فتا در این باره به کاربران هشدار داد.
جناب خان

بازی کلش اف کلنز “جناب خان” در خندوانه! + فیلم

تاریخ انتشار : 15 شهریور 1394زمان مطالعه : 1 دقیقه
برنامه شنبه شب خندوانه با حضور “جناب خان” و بازی کلش آف کلنز وی از بازیهای پرطرفدار در ایران همراه بود که در این مطلب توجه شما را به دیدن فیلم خلاصه خندوانه شنبه 14 شهریور جلب می کنیم.
کلش اف کلنز

کلاهبرداری با اکانت کلش اف کلنز

تاریخ انتشار : 3 شهریور 1394زمان مطالعه : 2 دقیقه
فردی 18 ساله در پی خرید بازی کلش اف کلنز از یک سایت نه تنها دستش به این بازی نرسید بلکه 24 میلیون ریال نیز از حسابش کلاهبرداری شد.
رکورد دار بازی کلش اف کلنز ایران

رکورد دار بازی “کلش اف کلنز” در ایران کیست؟ + تصاویر

زمان مطالعه : 15 دقیقه
بازی کلش اف کلنز یکی از پرطرفدارترین بازیهای فضای مجازی در ایران به شمار می رود که در مطلب قصد داریم شما را با امیررضا دارنده رکورد بیشترین کاپ بازی “کلش اف کلنز” ایران آشنا کنیم.