آموزش کاشت و پرورش گیاهان

گیاهان ضد پشه
برای رهایی از شر پشه ها در فضای داخلی خانه می توانید از گیاهان زینتی با قدرت دفع پشه ها استفاده کنید . لیستی از بهترین و قوی ترین گیاهان ضد پشه آپارتمانی را برایتان جمع آوری کرده ایم.
پرورش اسفناج

آموزش چگونگی کاشت و پرورش اسفناج

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اسفناج یک سبزی پر خاصیت و با ارزش غذایی بالا است و کشت و پرورش اسفناج یک کار آسان می باشد و طول دوره رشد این سبزی بسیار کم می باشد به همین خاطر شما می توانید با صرف انرژی و هزینه کم به سادگی به پرورش این سبزی بپردازید.
باغبانی فضای کوچک

پیشنهاد ویژه برای باغبانی در فضای کوچک آپارتمان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر در آپارتمان زندگی میکنید و علاقه مند به باغبانی و پرورش گل و گیاه هستید می توانید به راحتی حتی در فضای کوچک گیاهان و سبزیجات مناسب را نگهداری کنید.
زرد شدن بامبو

دلیل اصلی زرد شدن برگهای بامبو

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بامبو یکی از گیاهان پرطرفدار آپارتمانی می باشد که ممکن است به مرور زمان به دلیل نگهداری در شرایط نامناسب ساقه ها و برگ هایش زرد شوند با بررسی علت اصلی از زردشدن این گیاه جلوگیری کنید.
ارزش زعفران

روش کاشت و پرورش “زعفران” و ارزش غذایی آن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
“زعفران” برای بیماری آسم و عفونت ادراری و نفخ و معده درد و کم خونی عالیست و می تواند پریود را برای خانم ها جلو بیاندازد.
پرورش گوجه فرنگی در خانه

اصول مهم کاشت و پرورش گوجه فرنگی در خانه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گوجه فرنگی از سبزی های پر خاصیت و پر مصرف همه خانواده های ایرانی است اگر شما نیز به این سبزی پر خاصیت علاقه دارید می توانید آن را در خانه پرورش دهید و لذت باغبانی را تجربه کنید .
روش کاشت و پرورش ریحان

روش کاشت و پرورش ریحان در گلدان و باغچه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ریحان از سبزی های خوشمزه مخصوصا در کنار کباب است چه بهتر که آن را به صورت ارگانیک در خانه پرورش دهیم! آن هم با کاشتن بذر ریحان در گلدان.
روش پرورش توت فرنگی

مراقبت و پرورش توت فرنگی در گلدان + آموزش کاشت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
توت فرنگی از گیاهانی است که با هوای گرم و نور خورشید رشد می کند و خاکش باید همیشه مرطوب باشد و در زمستان نیز نیاز به منبع گرمایی دارد.
کاشت و پرورش ارکیده

روش کاشت و پرورش ارکیده بیرون از خانه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ارکیده یک گیاه بسیار زیبا و منحصر به فرد است که قادر به رشد در خانه و خارج از خانه میباشد و نگهداری از آن نیاز به دقت و حوصله زیادی دارد.
نحوه کاشت اسطوخودوس

نحوه نگهداری و کاشت اسطوخودوس و آموزش پرورش لاوندر در گلدان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کاشت اسطوخودوس در گلدانی با زهکشی مناسب , آب و هوای گرم و خشک و نور کافی را می طلبد همجنین هوای سرد برای اسطوخودوس خوب نیست.
گل شیپوری

آموزش پرورش گل شیپوری ، همان کالا لیلی معروف

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گل شیپوری یا همان گل کالا لی لی و یا زانتدشیا به معنای زیبا و خوب می باشد در صورتی که این گل زیبایی فوق العاده ای ندارد ولی اکثر عروس ها از آن استفاده میکنند.
پرورش کاکتوس

5 ایده ی خاص برای کاشت و “پرورش کاکتوس در خانه”

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما قصد “پرورش کاکتوس” را دارید و یا اینکه می خواهید این گیاه دوست داشتنی و خشن را در خانه نگهدارید میبایست نکات مهمی را بدانید که ما در این مطلب آنها را برای شما آماده کرده ایم
گیاه فیسالیس

گیاه فیسالیس، آموزش کاشت و پرورش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گیاه فیسالیس از گیاهان بومی مناطق معتدل گرم و نیمه گرمسیری در جهان می باشد.
سنبل

آموزش کاشت و پرورش گیاه “سنبل”

زمان مطالعه : 10 دقیقه
کاشت سنبل از زمان های قدیم تا به حال تداوم داشته است که در ادامه این مطلب نیز ما روش های کاشت و نگهداری از “سنبل” برای شما بیان خواهیم کرد.
والک

راهنمای کاشت و پرورش گیاه “والک”

زمان مطالعه : 9 دقیقه
“والک” بسیار ملایم تر و شیرین تر از سیر معمولی است و بیشتر مصرف دارویی دارد. بوی آن شبیه پیاز است.از هزاران سال پیش تاکنون به عنوان گیاهی شگفت انگیر، در افرادی که در دامنه کوه ها زندگی می کردند؛ معروف بوده است.
صفحه 1 از 2