جنین

روش سنتی تعیین جنسیت
در زمان های قدیم افراد مسن روشهای جالبی همچون شکل ظاهری و رنگ ادرار مادر و ... را برای تعین نوع جنسیت به کار می بردند که دانستن آنها خالی از لطف نیست.
مدل شکم در جنسیت جنین

از فرم شکم زن باردار جنسیت جنین را تشخیص دهید!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
طبق تجربیات مدل شکم در بارداری می تواند نشانه ای از جنسیت جنین باشد اما گاه چگونگی فرم شکم دلایل دیگری دارد که باید آن ها را دانست.
مواد غذایی رشد جنین

لیست مواد غذایی مفید و مهم برای رشد جنین

زمان مطالعه : 7 دقیقه
یکی از مهم ترین عوامل رشد جنین تغذیه مناسب و خوردن مواد غذایی سالم در دوران بارداری می باشد که مادران باردار باید حتما برای سلامت کودک رعایت کنند.
هوش جنین

10 راهکار مهم برای باهوش شدن جنین در شکم مادر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای باهوش شدن جنین باید در طول بارداری مادران نکاتی را در تغذیه و مراقبت های لازم از نوزاد انجام دهند تا کودک سالم و باهوش داشته باشند.
ارتباط با جنین

راه برقراری ارتباط مادر و پدر با جنین در بارداری

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای ارتباط برقرار کردن با جنین درون شکمتان کافیست با او حرف بزنید و شکمتان را نوازش کنید او از هفته 23 به بعد صدای شما را می شنود.
حرف زدن با جنین

روش تاثیرگذار حرف زدن با جنین در بارداری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید فکر کنید حرف زدن با جنین کاری بیهوده و بی تاثیر است اما بچه ها عاشق شنیدن صدای مادرشان هستند صدای شما باعث آرامش جنینتان می شود.
سن بارداری

این سن بارداری برابر است با باهوش شدن جنین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
باهوش شدن جنین و نوزاد با سلامت و سن بارداری مادر ارتباط مستقیمی دارد و مادرانی که در این سن باردار هستند کودکان باهوش تری خواهند داشت.
بینایی جنین

نوزاد قبل از تولد چیزی می بیند ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بینایی جنین قبل از تولد هنوز کامل نشده است اما با این وجود می تواند نسبت به نور واکنش نشان دهد تحقیقات بسیاری درباره قدرت دید جنین در رحم انجام شده است.
سیگار کشیدن در بارداری

فاجعه ای که در شکم مادر سیگاری برای جنین رخ می دهد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سیگار کشیدن در دوران بارداری بسیار مضر و خطرناک است و اثرات منفی بر سلامت ریه و رشد وزن جنین دارد و گاهی ممکن است منجر به مرگ کودک شود.
تکان خوردن جنین

تکان خوردن جنین در شب نگران کننده است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جنین ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز شروع به تکان خوردن و لگد زدن کند این حرکات را می توان با آواز خواندن و موزیک و لالایی کاهش داد.
افزایش هوش جنین

پیشنهاد طب سنتی برای باهوش شدن جنین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تغذیه نقش بسیار مهمی در افزایش هوش جنین دارد اگر در دوران بارداری از غذاهای مفید مصرف کنید مطمئن می شوید که کودکی باهوش به دنیا خواهید آورد.
وزن جنین

یک برنامه غذایی عالی برای وزن گیری جنین

زمان مطالعه : 9 دقیقه
یکی از مسائلی که مادران باردار نگران آن هستند وزن جنین است که باید در این دوران برای وزن گیری و رشد جنین به نکاتی توجه کنند و یک برنامه غذایی مناسب و کامل داشته باشند.
کتک کاری دیدنی دوقلوها در رحم مادر

دعوای بامزه دوقلوها در رحم مادر ! + فیلم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مادر جوان چینی که دو جنین را در یک رحم باردار بود، اخیرا ویدیویی را از سونوگرافی خود منتشر نمود که توانست با بازتاب فراوانی روبرو شود.
تاثیر گریه مادر بر جنین

تاثیر باورنکردنی گریه مادر بر جنین + عکس واکنش جنین

زمان مطالعه : 9 دقیقه
زنان و مادران باردار به علل گوناگونی ممکن است دچار غم شوند و به گریه بیفتند این گریه و افسردگی های مادر تاثیراتی بر رشد جنین می گذارد.
تست بارداری بعد از انتقال جنین

چند روز بعد از انتقال جنین تست بارداری بزنم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
امروزه یکی از بهترین درمان های ناباروری انجام IVF می باشد که بعد از انجام آن باید در زمان مناسب بعد از انتقال جنین تست بارداری انجام دهید تا نتیجه دقیق تری بگیرید.
صفحه 1 از 5