دیگران چه می خوانند..؟
نمناک رژیم لاغری
این مطلب مفید بود ؟ 129 23
4.2152
کاهش وزن در یائسگی

یک رژیم ایده آل برای کاهش وزن در یائسگی


زنان بالای 50 سال نیز باید رازهای خوش اندامی را بدانند ، درمان چاقی و کاهش وزن در یائسگی نیاز به یک رژیم صحیح دارد که متخصصان تغذیه برای زنان بعد از توقف دوران قاعدگی پیشنهاد می کنند.
ثابت ماندن وزن

علت ثابت ماندن وزن در رژیم غذایی


ثابت ماندن وزن یکی از مشکلات افرادی است که رژیم های لاغری میگیرند . در این بخش از نمناک دلایل ثابت ماندن وزن را ارائه می کنیم با ما همراه شوید.
دوپامین لاغری

با رژیم دوپامین کلید لاغری بدنتان را روشن کنید


دوپامین چیست ؟ برای آنکه وزن کم کنیم دوپامین در بدن ما باید بالا باشد یا پایین ؟ رژیم معروف و البته بدون هیچ ماده غذایی دوپامین را چطور استفاده کنیم ؟ پاسخ به سوالاتی که در این مورد خواهید داشت در ادامه .
کربوهیدرات لاغری

جویندگان لاغری چه ساعتی کربوهیدرات بخورند ؟


تا پیش از این تمام کسانی که برای کاهش وزن به سراغ رژیم و تغییرات برنامه غذایی رفته اند کربوهیدرات را با احتیاط خاصی مصرف می کردند به خصوص زمان آن که مبادا مانع لاغری شود اما واقعیت چیز دیگری است.
خوراکی کاهش وزن

16 خوراکی سالم برای کاهش وزن بی دردسر


بدون آنکه نگران افزایش وزن و چاقی باشید بخورید ، مواد غذایی و خوراکی کاهش وزن که به شما معرفی خواهیم کرد دارای موادی هستند که بدون زحمتی چربی سوزی و خوش اندامی را پیش خواهند برد.
رژیم کرفس

رژیم 20 روزه کرفس ابرقدرت نسخه های لاغری !


برای لاغری سریع و سوزاندن چربی های سخت بدن رژیم کرفس یکی از بهترین و موثرترین پیشنهادات متخصصان تغذیه است ، قبل از آغاز این روش تناسب اندام بهتر است نکات اصلی آن را بدانید.