رژیم لاغری

رژیم ماه تولد
افراد چاق برای کاهش وزن آسان تر می توانند ورزش ها و رژیم غذایی مناسب ماه تولد خود را رعایت کنند تا به اندام ایده آل خود برسند.
دوپامین لاغری

با رژیم دوپامین کلید لاغری بدنتان را روشن کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دوپامین چیست ؟ برای آنکه وزن کم کنیم دوپامین در بدن ما باید بالا باشد یا پایین ؟ رژیم معروف و البته بدون هیچ ماده غذایی دوپامین را چطور استفاده کنیم ؟ پاسخ به سوالاتی که در این مورد خواهید داشت در ادامه .
بلوبری

بلوبری هایی که لاغر می کنند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بلوبری معمولا در انواع رژیم های های کاهش وزن مورد استفاده قرار می گیرد، بلوبری یک میوه بسیار مغذی است و مصرف آن تاثیرات قابل توجه ای بر لاغری دارد.
رژیم لاغری وی بی 6

رژیم وی بی 6 ، نا آشنایی برای خوش هیکل شدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا تابحال نام رژیم لاغری وی بی 6 به گوشِتان خورده است؟ در این رژیم فرد تا ساعت شش بعد از ظهر باید رژیم گیاهخواری بگیرد و بعد آن در یک وعده می تواند به خود پاداش دهد.
خوراکی کاهش وزن

16 خوراکی سالم برای کاهش وزن بی دردسر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بدون آنکه نگران افزایش وزن و چاقی باشید بخورید ، مواد غذایی و خوراکی کاهش وزن که به شما معرفی خواهیم کرد دارای موادی هستند که بدون زحمتی چربی سوزی و خوش اندامی را پیش خواهند برد.
رژیم فضانورد

رژیم فضانورد ؛ خداحافظی با چاقی در 13 روز ! + برنامه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رژیم فضانورد یکی از بهترین و سالم ترین رژیم های غذایی است که شما با رعایت نکات آن می توانید در 13 روز به راحتی لاغر شوید.
ساخت قرص لاغری

ساخت قرص لاغری گیاهی در خانه + طرزتهیه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
می توان در خانه هم یک قرص لاغری ساخت راه های مختلفی برای لاغری وجود دارد که ترجیح این است که از مواد طبیعی و خانگی برای کاهش وزن استفاده شود.
رژیم برنج

رژیم لاغری برنج با تمام باید و نبایدهایش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رژیم برنج از بهترین و مناسب ترین رژیم های لاغری برای افراد مبتلا به فشارخون بالا ، بیماری های قلبی و دیابت است و شامل غذاهای کم کالری و کم سدیم می باشد.
رژیم لاغری روزی نیم کیلو

با یک رژیم مخصوص روزی نیم کیلو لاغر بشید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رژیم غذایی دوکان یک رژیم غذایی لاغری سریع و بدون عوارض است که می توانید با انجام آن روزی نیم کیلوگرم وزن خود را کاهش دهید تا به اندام ایده آل خود برسید.
رژیم نظامی

رژیم نظامی ؛ رژیمی برای آنکه وزنتان را نصف کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رژیم نظامی یک رژیم غذایی کاهش وزن 3 روزه است که با رعایت آن میتوانید 4.5 کیلو در یک هفته لاغر شوید و به سرعت به وزن ایده آل خود برسید.
رژیم لاغری جو دوسر

یک رژیم فوق العاده و موثر برای لاغری با جو دوسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از بهترین و مناسب ترین روش ها برای لاغری و کاهش وزن استفاده از رژیم فوق العاده جو دوسر است که بسیار موثر و کاربردی می باشد.
رژیم ساحل جنوبی

رژیم ساحل جنوبی ، 4 فاز خوشمزه برای لاغری

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رژیم ساحل جنوبی یا رژیم غذایی کم کربوهیدرات شامل مواد غذایی با چربی های سالم و کربوهیدرات های خوب است که با رعایت نکات این رژیم به اندام ایده آل می رسید.
روش لاغری سریع با زنجبیل

روش لاغری سریع با زنجبیل چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زنجبیل فواید زیادی برای سلامتی دارد که یکی از این فواید ، از بین بردن چربی های شکم و لاغری است ،در این مطلب با نحوه درست مصرف زنجبیل برای لاغری آشنا شوید.
کاهش وزن در یک هفته

برنامه صحیح 5 کیلو کاهش وزن در یک هفته

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کاهش وزن 5 کیلویی در یک هفته شاید اتفاق غیرقابل باوری باشد اما باید بدانید این امر شدنیست اگر شما اصول غذایی و ورزشی را خوب رعایت کنید.
رژیم وحشی

رژیم وحشی چیست که مثل کوره چربی می سوزاند؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
امروز تمام افراد مخصوصا بانوان به دنبال روشی راحت برای لاغری هستند که رژیم نیز بین این روش ها است از متعادل ترین رژیم ها رژیم غذایی وحشی است.
صفحه 1 از 13