برو به :
نمناک رژیم لاغری
این مطلب مفید بود ؟ 22 7
3.829
لاغری بدون ورزش

برنامه غذایی لاغری بدون ورزش در 1 هفته!!


برای لاغری بدون ورزش و کاهش وزن سریع نیاز به توصیه های اصولی یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی دارید ، برنامه ای که ارائه شده لاغری در 7 روز را ثابت کرده است اما با مشورت پزشک.
اشتباهات رژیم

بزرگترین اشتباهات رژیم گرفتن شما و راه حل آن


اشتباهات رژیم لاغری است که اجازه نمی دهد شما طبق برنامه و به همان میزان که قصد دارید لاغر شوید. هر کدام از این اشتباهات راه حلی دارند که باید با روش آنها به سمت لاغری سریع و تناسب ندام پیش رفت.
ورزش کردن

آیا ورزش کردن لاغر میکند؟


متخصصان تغذیه معتقدند، ورزش مزایای بسیاری برای سلامت جسم و روان دارد. ولی به تنهایی و بدون داشتن رژیم غذایی باعث لاغری نمیشود.
غذای صفر کالری

20 غذای خوشمزه که کالری آنها صفر است


وقتی به فکر لاغری هستیم دوست داریم بخوریم و چاق نشویم ، شاید کمی عجیب باشد ولی غیرممکن نیست . با شناخت مواد غذای صفر کالری یک رژیم ضد چاقی مفید داشته باشید.
رژیم لاغری

رژیم غذایی مناسب برای لاغری من


رژیم غذایی و الگوی غذایی در واقع برنامه غذایی است که ما در زندگی خود پیاده یا انتخاب می کنیم و اغلب شامل دریافت های تغذیه ای مان می شود؛ حال این که چه رژیمی را انتخاب می کنیم و آیا آن رژیم صحیح است یا نه، به سبک زندگی ما بر می گردد.
چاقی

دستور طب سنتی برای پیشگیری از چاقی


برای پیشگیری از چاقی پرهیز از پرخوری، روی هم خوری، ریزه خواری و باهم خواری بسیار اهمیت دارد و بهتر است در هر وعده غذایی، یک نوع غذای ساده مصرف شود.