درمان گلودرد

درمان گلودرد
آلوئه ورا یکی از بهترین روش ها برای درمان گلودرد های چرکی است، در ادامه با طرز استفاده آلوئه ورا برای گلودرد درمان آشنا می شوید.
چای گلودرد

درمان راحت گلودرد با این 9 چای گیاهی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از بهترین روش ها که کمک شایانی به شما در درمان گلودرد می کند استفاده از چای های گیاهی است، در ادامه با 9 چای گیاهی مناسب برای درمان گلودرد آشنا می شوید.
تیغ ماهی در گلو

نانی که تیغ ماهی گیر کرده در گلو را رفع می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در بسیاری از مواقع ممکن است در هنگام مصرف ماهی استخوان یا تیغ آن در گلو گیر کند، علائم گیر کردن تیغ ماهی در گلو چیست و چگونه باید تیغ ماهی را از گلو خارج کنیم؟
خارش گلو

دلیل خارش ته گلوم چیه ؟ برای درمان سریع چه کنم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خارش گلو اغلب به دلیل عفونت ها و آلرژی ها ایجاد می شود و خارش گلو و سرفه مزمن یکی از نشانه های سرطان گلو می باشد پس باید آن را جدی بگیرید و درمان کنید.
گلوبوس

گلوبوس چیست و چه علائمی دارد + درمانش

زمان مطالعه : 9 دقیقه
گلوبوس یا احساس داشتن غده ای در گلو باعث می شود که افراد در بلعیدن مشکل داشته باشند حدود چهار نفر از هر صد نفر به گلوبوس گوش، بینی و گلو مبتلا هستند.
علت گلودرد کودکان

وقتی علت گلودرد کودکان چیزی به جز سرماخوردگی است

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گلودرد کودکان معمولا به دلیل سرما خوردگیست ولی گاهی این دردها علل دیگری دارند که اگر آن را شناسایی نکنید ممکن است خطرناک باشد.
درمان گلو درد بارداری

بهترین راه درمان گلو درد و سرفه در دوران بارداری

زمان مطالعه : 11 دقیقه
در دوران بارداری زنان حامله دچار گلو دردهای شدیدی می شوند که بهتر است این درد را بصورت طبیعی و خانگی درمان کنند و از مصرف داروهای شیمیایی اجتناب کنند.
درمان گلودرد زمستانی

بهترین روش گیاهی برای درمان سریع گلودرد زمستانی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گلودرد های زمستانی و پاییزی مشکلی است که باعث آزار افراد می شود، برای درمان سریع گلودرد های از درمان های خانگی و گیاهی استفاده کنید که کمک شایانی به روند بهبودی شما می کند.
درمان گلو درد چرکی

درمان طبیعی و گیاهی گلو درد چرکی و چرک گلو در خانه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گلودرد چرکی عفونت باکتریایی است که باعث دردناک و متورم شدن گلو می شود ، با ما باشید تا در این نوشته با علائم، راه های تشخیص و درمان خانگی گلو درد چرکی و چرک گلو آشنا شوید.
دمنوش زنجبیل

از بین بردن بیماریهای ویروسی با دمنوش زنجبیل + روش تهیه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دمنوش زنجبیل از زمان های قدیم به عنوان یک داروی طبیعی برای درمان مشکلات قلبی عروقی و عضلانی، آنفلوانزا، سرماخوردگی و سرفه مورد استفاده قرار می گرفته است.
تیک

رابطه تیک با گلودرد و وسواس و روش درمان آن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تیک یکی از بیماری های حرکتی و روانپزشکی است که واضحا به خاطر ایجاد مشکل در بخش هایی از مغز است.
روماتیسم قلبی

از گلو درد تا روماتیسم قلبی و درمان آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گلودردهای به ظاهر ساده در صورت عدم درمان آنتی بیوتیکی مناسب می تواند به روماتیسم قلبی منجر شود و عوارض خطرناکی را به همراه داشته باشد.
سرفه و گلو درد

درمان سریع سرفه و گلو درد

زمان مطالعه : 1 دقیقه
درمان سریع سرفه و گلو دردهای چرکی با استفاده از مواد طبیعی روشی است که با آن سرفه های خشک و چرکی که به خصوص در کودکان و شب هنگام خواب بدتر می شوند را طی چند روز می توانید درمان کنید.
درمان سرفه

درمان سریع سرفه و گلودرد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرفه و گلودرد گاهی با تغییر فصل و گاهی با مصرف یک سری مواد غذایی خاص به سراغتان می آیند که بسیار آزاد دهنده هستند. مجله سلامت نمناک توصیه هایی برای درمان سریع سرفه و گلودرد دارد.