برو به :
نمناک آموزش آشپزی
این مطلب مفید بود ؟ 47 8
4.355
طرز تهیه غذاهای نذری

طرز تهیه غذاهای نذری 2


طرز تهیه غذاهای نذری که شامل زرشک پلو مجلسی و آش ها و خورشت های مخصوص غذاهای نذری می باشند را در آشپزخانه نمناک برایتان جمع آوری کرده ایم .
تصاویر روز

تصاویر روز شنبه 2 مرداد 1395


تصاویر روز و عکس های رویداد های دنیا و تصاویر روز و عکس های دیدنی از سرتاسر جهان در روز 2 مرداد 1395 را در سایت نمناک ببینید.
تصاویر روز

تصاویر روز یکشنبه 6 تیر 1395


تصاویر روز و عکس های رویداد های دنیا و تصاویر روز و عکس های دیدنی از سرتاسر جهان در روز 6 تیر 1395 را در سایت نمناک ببینید.
تصاویر روز

تصاویر روز شنبه 29 خرداد 1395


تصاویر روز و عکس های رویداد های دنیا و تصاویر روز و عکس های دیدنی از سرتاسر جهان در روز 2 تیر 1395 را در سایت نمناک ببینید.
تصاویر روز

تصاویر روز سه شنبه 4 خرداد 1395


تصاویر روز و عکس های رویداد های دنیا و تصاویر روز و عکس های دیدنی از سرتاسر جهان در روز 4 خرداد 1395 را در سایت نمناک ببینید.
کیک قهوه فنجانی

طرز تهیه کیک قهوه فنجانی


فر را از قبل روی درجه 180 سانتیگراد گرم کنید. آرد، کره، شکر و تخم مرغ ها را در یک ظرف بزرگ ریخته، خوب هم بزنید تا نرم و روان شوند. تکه های گردو و قهوه را آهسته به مخلوط اضافه کنید.
تصاویر روز

تصاویر روز سه شنبه 25 اسفند 1394


تصاویر روز و عکس های رویداد های دنیا و تصاویر روز و عکس های دیدنی از سرتاسر جهان در روز 25 اسفند 1394 را در سایت نمناک ببینید.
تصاویر روز

تصاویر روز شنبه 8 اسفند 1394


تصاویر روز و عکس های رویداد های دنیا و تصاویر روز و عکس های دیدنی از سرتاسر جهان در روز 8 اسفند 1394 را در سایت نمناک ببینید.
سمنو

طرز تهیه سمنو


سمنو یکی از سین های سفره عید نوروز می باشد. مواد تشکیل دهنده سمنو گندم و آرد به همراه خلال پسته و بادام است. اما طرز تهیه ی سمنو سفره عید...
خورش بوقلمون

طرز تهیه خورش بوقلمون


طرز تهیه خورش بوقلمون .ابتدا گوشت بوقلمون را به تکه های ریز قیمه ای درآورده و به مدت یک ساعت در پیاز و زعفران قرار داده و در یخچال بگذارید.
آش زمستانی

طرز تهیه آش زمستانی


در فصل سرد زمستان خوردن غذاهای گرم بسیار دلچسب است. در این میان آش ها بسیار کار آمد تر هستند. مخصوصا اگر گندم نیز در تهیه آش استفاده شده باشد. با دستور تهیه آش زمستانی همراه ما باشید.
طرز تهیه غذا با انار

طرز تهیه 5 غذای خوشمزه با انار


مرغ شکم پر با انار و خورشت بادمجان و انار و دستور تهیه چند غذای بسیار لذیذ دیگر پیشنهاد امروز آشپزخانه نمناک به شماست. در ادامه دستور تهیه مرحله به مرحله آنها را می خوانید.
سایت های آشپزی

خوشمزه ترین “سایت های آشپزی” دنیا - سری 1


شکموها به پیش! خیلی از شما خانم ها و آقایان عاشق تست کردن مزه های جدید از سرتاسر دنیا هستید. بهترین “سایت های آشپزی” دنیا را بشناسید تا غذاهای لذیذ کشورهای سراسر دنیا را بچشید.