دیگران چه می خوانند..؟
نمناک تناسب اندام
این مطلب مفید بود ؟ 15 7
3.422
کالری

کالری چیست و چگونه محاسبه میشود؟


اگر نسبت به مقدار کالری موجود در غذاها آگاهی یابید می توانید بین میزان انرژی که وارد بدن خود می کنید و انرژی که مورد استفاده قرار می دهید تعادل ایجاد نمایید. این آگاهی در حفظ وزن مناسب نقش کلیدی ایفا می کند.
تمرینات پیلاتس

چرا پیلاتس، برای خانم ها بسیار مفید است


پیلاتس ورزشی است که بدن را روی فرم می آورد. این ورزش علاوه بر تاثیر مثبت روی ظاهر بدن، باعث ایجاد نشاط روحی نیز می شود.پیلاتس باعث لاغری، انعطاف پذیری و افزایش استقامت و قدرت بدنی می شود.
لاغری دور کمر

رژیم مخصوص لاغری دور کمر در 15 روز


برای خوش اندامی و لاغری دور کمر بهتر است به نکات ریزی که اصاولا به عنوان رژیم های کاهش وزن توصیه می شوند اهمیت بیشتری بدهید تا سریعتر به نتیجه ی دلخواه برسید.
لاغر ماندن

شرط لاغر ماندن بعد از رژیم و کاهش وزن


مرحله سخت و پرزحمت کاهش وزن را برای رسیدن به تناسب اندام طی کرده اید حالا نوبت انتخاب راهی است برای لاغر ماندن ، راهی که چند توصیه ی ساده لازمه ی آن است.
نکته برای کاهش وزن

10 نکته پایه و مهم برای کاهش وزن


در تمام رژیم های لاغری و برنامه های غذایی که به عنوان کاهنده سایز توسط متخصصان تجویز می شوند یک سری نکته برای کاهش وزن همیشه ثابت است.
کالری سوزی

بخوابید و کالری سوزی کنید!


برای افزایش کالری سوزی بدن باید بیشتر بخوابید زیرا کمبود خواب باعث کاهش کالری سوزی و در نهایت چاقی میشود.
کاهش وزن

کاهش وزن و باورهای غلط درباره آن


کاهش وزن یکی ازمهم ترین دغدغه های افرادی است که اضافه وزن دارند. این افراد به سبب چاقی به دنبال رژیم هایی با بازده زود هستند که ممکن است انجام این رژیم ها کاملا غلط باشند.