دیگران چه می خوانند..؟
نمناک تناسب اندام
این مطلب مفید بود ؟ 20 9
3.429
لاغر کردن بازوها

موثرترین ورزش برای لاغر کردن بازوها


لازم نیست تمرینات طاقت فرسا انجام بدهید تا بازوهای خوش فرمی داشته باشید. برای اینکه به آرزوی خود یعنی لاغر کردن بازوهایتان برسید، این بخش از نمناک را از دست ندهید.
کاهش وزن در یائسگی

یک رژیم ایده آل برای کاهش وزن در یائسگی


زنان بالای 50 سال نیز باید رازهای خوش اندامی را بدانند ، درمان چاقی و کاهش وزن در یائسگی نیاز به یک رژیم صحیح دارد که متخصصان تغذیه برای زنان بعد از توقف دوران قاعدگی پیشنهاد می کنند.
دارو افزایش وزن

داروهایی که باعث افزایش وزن و چاقی می شوند


گاهی مصرف یک نوع قرص و دارو برای درمان بیماری شما موجب افزایش وزن می شود ، به عنوان مثال وقتی برای رفع آبریزش بینی آنتی هیستامین می خورید نمی توانید تصور کنید که این قرص شما را چاق می کند.
لاغری بدون سختی

5 قدم تا لاغری بدون سختی


می خواهید وزن کم کنید و از چاقی و اضافه وزن خلاص شوید از طرفی دنبال راهی برای لاغری بدون سختی هستید ، ما 5 قدم اصلی و اول را به شما خواهیم گفت.
شروع کاهش وزن

برنامه شروع کاهش وزن ، 20 کیلو لاغری در 4 ماه


می خواهید لاغر شوید بدون زحمت و رژیم سخت پس باید اصول و رازهای پایه ی این راه مهم را بدانید ، در ادامه برنامه شروع کاهش وزن که برای تمام افراد دچار چاقی کاربرد دارد را به شما خواهیم گفت.
دوپامین لاغری

با رژیم دوپامین کلید لاغری بدنتان را روشن کنید


دوپامین چیست ؟ برای آنکه وزن کم کنیم دوپامین در بدن ما باید بالا باشد یا پایین ؟ رژیم معروف و البته بدون هیچ ماده غذایی دوپامین را چطور استفاده کنیم ؟ پاسخ به سوالاتی که در این مورد خواهید داشت در ادامه .
کربوهیدرات لاغری

جویندگان لاغری چه ساعتی کربوهیدرات بخورند ؟


تا پیش از این تمام کسانی که برای کاهش وزن به سراغ رژیم و تغییرات برنامه غذایی رفته اند کربوهیدرات را با احتیاط خاصی مصرف می کردند به خصوص زمان آن که مبادا مانع لاغری شود اما واقعیت چیز دیگری است.
لاغری بازو ها

بهترین حرکات ورزشی برای لاغری بازو ها


بی تحرکی، چاقی، تغذیه نامناسب و ... باعث تجمع چربی در اطراف عضلات بازو می شود. با پیروی از یک رژیم مناسب و انجام حرکاتی که بر عضلات بازو متمرکز هستند، می توان از حجم چربی بازوها کم کرد.
تمرین چربی سوز

تمرینات 15 دقیقه ای مخصوص چربی سوز


در بین حرکات ورزشی دسته ای با تحت فشار قرار دادن بافت های چربی لاغری و کاهش وزن را سرعت می بخشند ، در ادامه این بخش به بهترین تمرینات چربی سوز و کاهش وزن اشاره خواهیم کرد.