نمناک تناسب اندام
این مطلب مفید بود ؟ 27 10
بزرگ کردن باسن

بهترین حرکت ورزشی بزرگ کردن سریع باسن + آموزش


برخی از خانم ها به دنبال راهی موثر برای خوش فرم شدن و بزرگ کردن باسن هستند که می توانند با انجام چند حرکت ورزشی ساده بدون نیاز به جراحی یا رفتن به باشگاه به اندازه دلخواه این قسمت از بدن خود برسند.
تناسب اندام

9 پیشنهاد برای تناسب اندام افراد شاغل


گاهی افراد شاغل بدون توجه به تناسب اندام فعالیت های روزانه و تغذیه ی خود را دنبال می کنند و با بهانه نداشتن وقت خود را در معرض چاقی قرار می دهند در حالیکه با رعایت چند نکته ساده عکس آن اتفاق می افتد.
سفت شدن شکم

حرکات ورزشی خاص برای تخت و سفت شدن شکم


امروزه اغلب افراد به دنبال سفت شدن و صاف کردن شکم خود هستند اما نمی دانند باید چه کاری انجام دهند، یکی از بهترین راه ها برای سفت و صاف کردن شکم انجام ورزش های مناسب و کاربردی است.
تناسب اندام

بهترین ورزش ها برای لاغری و تناسب اندام


اگر گذری به سال های قبل بزنیم، غیر از رشته های ورزشی که همه آن را می شناختند، مانند کاراته، بدنسازی، بوکس و ... شناخت اسمی حتی از فعالیت های جذاب و متنوع تناسب اندام و آمادگی جسمانی امروزه نبود.
رژیم فرانسوی

رژیم زنان فرانسوی راه میانبر رسیدن به شکم تخت


اهمیت تناسب اندام برای مردم سراسر جهان باعث شده است تا تقریبا هر کشوری اصولی را در قالب نکات مهم برای داشتن اندام ایده آل داشته باشد که در این میان رژیم فرانسوی ها مخصوص داشتن شکم تخت است.
بشقاب

توصیه طلایی ، برای لاغری شبها چی بخوریم؟


بسیاری به اشتباه برای لاغری شب ها غذا نمی خورند درحالیکه این عادت کاملا اشتباه است ،6 ماده غذایی مفید را به شما معرفی می کنیم که می توانید شبها با خیال راحت میل کنید بدون آنکه دچار اضافه وزن شوید.
رژیم بدنسازی

تغذیه انواع فرم بدن ، هر شکل اندام چه رژیمی؟


دانستن نوع تیپ بدنی باعث میشود که شما بتوانید به طور هوشمندانه تر و با موفقیت بیشتری برای خود برنامه طراحی کنید. هنگامی که تیپ بدنی شما مشخص شد شما میتوانید به طور دقیق میزان دریافت مواد غذایی خود را بر اساس رژیم بدنسازی تنظیم نمایید.
چاقی

نوری که تناسب اندام را به هم می زند


چاقی و نداشتن تناسب اندام هزاران دلیل دارد که تقریبا اکثر آنها مربوط به تغذیه و عادات غذایی می شود اما در این بخش از مجله سلامت نمناک نوری را به شما معرفی می کنیم که باعث چاقی می شود.
صفحه 1 از 10