نمناک تناسب اندام
این مطلب مفید بود ؟ 26 10
تناسب اندام
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 36
رژیم بدنسازی

تغذیه انواع فرم بدن ، هر شکل اندام چه رژیمی؟


دانستن نوع تیپ بدنی باعث میشود که شما بتوانید به طور هوشمندانه تر و با موفقیت بیشتری برای خود برنامه طراحی کنید. هنگامی که تیپ بدنی شما مشخص شد شما میتوانید به طور دقیق میزان دریافت مواد غذایی خود را بر اساس رژیم بدنسازی تنظیم نمایید.
کاهش سریع وزن

این تنها راه آسان برای کاهش وزن سریع است !


برای تناسب اندام و لاغری روشی قطعی نیاز دارید از طرفی می خواهید بدون ورزش و رژیم وزن کم کنید ، باید چه کنید ؟ راهی برای کاهش سریع وزن انتخاب کنید که متخصصان پیشنهاد می کنند ،راهی که خواهیم گفت.
چاق نشدن

علت چاق نشدن افراد لاغر چیست؟


افراد لاغر چگونه چاق شوند؟ آیا چاق نشدن آن ها علت خاصی دارد؟ با مجله نمناک همراه شوید، تا در این خصوص تحقیقات انجام شده را بررسی کنیم .
کاهش وزن

10 نکته کلیدی در کاهش وزن و لاغری


تقریبا همه ما این را می دانیم که کلید کاهش وزن و تناسب اندام، کمتر خوردن و بیشتر ورزش کردن است. اما چند نفر از ما برای جلوگیری از چاقی و اضافه وزن به آن عمل می کنیم؟
لاغر کردن بازوها

موثرترین ورزش برای لاغر کردن بازوها


لازم نیست تمرینات طاقت فرسا انجام بدهید تا بازوهای خوش فرمی داشته باشید. برای اینکه به آرزوی خود یعنی لاغر کردن بازوهایتان برسید، این بخش از نمناک را از دست ندهید.
کاهش وزن در یائسگی

یک رژیم ایده آل برای کاهش وزن در یائسگی


زنان بالای 50 سال نیز باید رازهای خوش اندامی را بدانند ، درمان چاقی و کاهش وزن در یائسگی نیاز به یک رژیم صحیح دارد که متخصصان تغذیه برای زنان بعد از توقف دوران قاعدگی پیشنهاد می کنند.