دیگران چه می خوانند..؟
نمناک پوکی استخوان
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
55
آزمایش

آزمایش غربالگری مهم برای خانم ها


اگر در معرض عوامل خطرساز سرطان ها، دیابت، فشار خون، چربی خون، پوکی استخوان و. . . قرار دارید، باید طبق نظر پزشک از سنین پایین تر و در فواصل کوتاه تر مورد آزمایش و بررسی قرار بگیرید.
پوکی استخوان

عوارض پوکی استخوان شدت گرفت !


پوکی استخوان یا استئوپروز یک اختلال اسکلتی است که بیشتر در دوران کهنسالی بروز می کند و ویژگی بارز آن کاهش استحکام استخوان بوده و فرد را در معرض خطر شکستگی قرار می دهد.
یائسگی زودرس

یائسگی زودرس پوکی استخوان می آورد؟


اگر دچار یائسگی زودرس شده اید حتما منتظر عوارض نظیر پوکی استخوان و گر گرفتگی و بسیاری از علایم باشید.پیشگیری از عوارض یائسگی زودرس را از مدتها قبل باید آغاز کنید.
پوکی استخوان

پوکی استخوان


از نشانه های پوکی استخوان می توان کمردرد ، شکستگی انتهای استخوان ساعد و شکستگی سر استخوان ران و افتادن دندان ها را نام برد.
پوکی استخوان

نکاتی در مورد شناخت و پیشگیری پوکی استخوان


پوکی استخوان یک اختلال اسکلتی است که بیشتر در دوران کهنسالی و به دلیل نداشتن رژیم متعادل ویتامین ها و پروتئین ها بروز می کند و ویژگی بارز آن کاهش استحکام استخوان بوده و فرد را در معرض خطر شکستگی قرار می دهد.
از پوکی استخوان جلوگیری کنید

با این روش ها از پوکی استخوان جلوگیری کنید


دریافت کافی کلسیم روزانه برای جلوگیری از ابتلا به پوکی استخوان ضروری می باشد، یاد بگیرید چگونه کلسیم را در رژیم غذایی خود افزایش دهید حتی اگر لبنیات دوست ندارید یا نمی توانید مصرف کنید.
12