خانه تکانی

تمیز کردن لوستر
یک روش بسیار ساده برای پاک کردن لوسترها . با این روش ساده می توانید لوستر هایی شفاف و بدون لک و پرز داشته باشید . فقط با کمی دقت و ظرافت این کار را انجام دهید.
خانه تکانی

جدی ترین عوارض خانه تکانی برای خانم ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خانه تکانی نیاز به دقت فراوان دارد زیرا هر لحظه امکان دارد که شما به خود آسیب برسانید مثل افتادن از ارتفاع یا عوارض استفاده از مواد شوینده و غیره که نیاز به مراقبت فراوان دارند.
کپک دیوار خانه

اسپری قوی ضدکپک دیوار خانه و سقف + دستورالعمل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کپک دیوار خانه و سقف لکه های مزاحم و البته خطرناک برای سلامتی هستند که به راحتی تمیز نمی شوند بایستی با یک ترکیب قوی و البته طبیعی آنها را از بین برد.
خانه تکانی

فرمول خانه تکانی سریع مخصوص خانم های شاغل

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خانه تکانی از معضلات بسیاری از بانوان شاغل است که همیشه به دنبال راهی سریع برای خانه تکانی هستند که ما این کار را برای آن ها آسان کردیم.
اتاق کودک

راهنمای کامل خانه تکانی اتاق کودک برای عید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اتاق خواب کودکان از آن قسمت هایی از خانه است که وسایل ریز و درشت زیادی در آن قرار دارد و خانه تکانی و تمیز کردن آن کار دشوار و وقت گیری است.
ظروف آلومینیومی

نحوه براق کردن ظروف آلومینیومی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
بعد از آشپزی با ظروف آلومینیوم تیرگی به جا مانده از آشپزی به راحتی پاک نمی شود اما برای پاک کردن آن هم روش هایی وجود دارد که در ادامه از آن ها مطلع خواهید شد.
کار خانه با کودک

روش مشتاق کردن کودکان به همکاری در خانه تکانی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
والدینی که علاقمند هستند فرزندانشان هم در خانه تکانی همراهشان باشند تا علاوه بر نظم و ترتیب، حس همکاری هم در کودکان رشد کند به این نکات توجه کنند.
خانه تکانی

ترفندهای استفاده از آقایان در خانه تکانی عید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زن باید این توانایی را داشته باشد تا با ترفندهایی که برای مردان جذاب و دلنشین است در آنها ایجاد انگیزه نماید تا بتوانند آقای خانه را مانند یک نیروی کار قوی و سرحال در خانه تکانی بکار گیرند.
خانه تکاتی

فوت و فن یک خانه تکانی بی خطر در بارداری

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خانه تکاتی در بارداری با مشکلات فراوانی رو به رو است که برای ایجاد نشدن مشکل در این دوران باید به شیوه خانه تکانی در بارداری پیش روند.
مصرف آب در تهران

خانه تکانی را تعطیل کنید

تاریخ انتشار : 13 اسفند 1398زمان مطالعه : 3 دقیقه
قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به افزایش مصرف آب به دلیل شیوع ویروس کرونا از شهروندان خواست در این شرایط خانه تکانی را به زمان دیگری موکول کنند.
وسایل دور ریختنی

پیش از سال نو این وسایل را دور بریزید!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با دور ریختن برخی از وسایل اضافی و بدون کاربرد قبل از سال نو میتوانید به خانه تکانی خود سرعت ببخشید.
شستشوی سبزیجات

آموزش کامل بهترین روش شستشوی سبزیجات

زمان مطالعه : 4 دقیقه
باکتری های موجود در سبزیجات موجب ایجاد بیماری و مسمومیت می شود که باید برای جلوگیری از آن ها از روش های صحیح و مناسب برای ضدعفونی کردن و شستشوی سبزیجات استفاده کرد.
خانه تکانی آشپزخانه

خانه تکانی قدم به قدم آشپزخانه با نمناک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خانه تکانی اتاق خواب را تمام کردیم و امروز نوبت خانه تکانی آشپزخانه است. وای که چقدر سخت به نظر می رسد اما نگران نباشید دستکش هایتان را دست کنید و مواد شوینده تان را اماده.
تمیز کردن یخچال

فوت و فن تمیز کردن یخچال و فریزر به بهترین شکل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یخچال و فریزر به دلیل نگهداری مواد مختلف سریع تر از وسایل دیگر آشپزخانه دچار کثیفی یا بوی بد می شود که برای تمیز کردن و رفع بوی بد آن باید از روش های صحیح استفاده کرد.
شستن فرش

بهترین روش شستن فرش و موکت در منزل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد برای شستن فرش و موکت به قالیشویی ها مراجعه می کنند اما با استفاده از روش های مناسب، شستشوی فرش را می توانید خودتان انجام دهید تا آسیبی به فرش نرسد.
صفحه 1 از 7