دیگران چه می خوانند..؟
نمناک افسردگی
این مطلب مفید بود ؟ 71 19
3.990
هورمون عصبانیت

این مدل عصبانیت یعنی مشکل جدی هورمونی !


رابطه اختلال و مشکل در عملکرد هورمون با عصبانیت و حالات روحی نامناسب امری ثابت شده است ، بهتر است برای اقدام به موقع با نشانه هایی که می گویند خشم شما ریشه در هورمون ها دارد آشنا شوید.
افسردگی

شیرخواران هم دچار افسردگی می شوند


مطالعه نشان می دهد که تشدید علائم افسردگی در مادران با افزایش واکنش های استرسی از طریق ترشح هورمون کورتیزول در سنین شش تا 12 ماهگی کودکان ارتباط داشت.
روان پریش ها

با ویژگی روان پریش ها آشنا شوید!


روان پریش ها افرادی شاد و سرحال اند، اما از درون تاریکی آنها را فرا گرفته. سیاهی ای که اگر حواستان نباشد ممکن است شما را هم دربربگیرد پس بد نیست که با یک سری از ویژگی های آنها آشنا شوید.
افراد افسرده

حرفهایی که هرگز نباید به افراد افسرده گفت


با نشانه هایی که خواهیم گفت افراد افسرده را بشناسید ، در رفتار با این افراد بسیار مراقبت صحبت کردنتان باشید چرا که برخی از حرفهای شما می تواند آنها را بیشتر درگیر سازد.
افسردگی حاد

تاثیرات افسردگی حاد بر بدن


افسردگی حاد یکی از بیماری های شایع عاطفی است که موجب عدم لذت بردن از زندگی می شود، در واقع فرد افسرده دچار یک نوع عذاب روحی می شود.
روان شناس

چه وقت باید به روان شناس مراجعه کنیم؟


زمان هایی در زندگی وجود دارد که انسان به کمک یک شخص دیگر احساس نیاز می کند، بنابراین مراجعه به روان شناس و مشورت با او می تواند کمک کننده و برطرف کننده مشکل باشد.
افسردگی

روشی موثر برای تشخیص زودهنگام افسردگی


از این اعضا بسیار پیچیده در بدن ما چشم است. چشم انسان پنجره ای رو به سیستم داخلی بدن است. این پنجره می تواند میزان سلامت بدن را به شما اطلاع دهد.چشم ها در تشخیص افسردگی به شما کمک میکند.