ناباروری مردان

بیماری هیدروسل
بیماری هیدروسل جمع شدن مایع در بیضه ها می باشد که بدون هیچ دردی موجب ورم بیضه ها می شود و یکی از بیماری های رایج در بین نوزادان پسر است.
ناباروری

واقعیتی درباره ناباروری مرد و زن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ناباروری داستان تلخ بسیاری از زوج های جوان است . داستانی که رفته رفته تبدیل به گره ای باز نشدنی می شود و زوجین بنا به دلایلی راضی به جدایی می شوند اما لحظه ای درنگ مسیر را تغییر خواهد داد.
ناباروری مردان

همسرتان چه می کند که ناباروری مردان دارد!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ناباروری مردانه دارد و نسخه های پزشک هم درمانش نمی کند.به چه دلیل مردان دچار ناباروری و کاهش اسپرم می شوند؟ اصلی ترین علت ناتوانی جنسی و ناباروری مردان، عاداتی است که شاید همسرشما هم آنها را انجام می دهد.
سلامت اسپرم

تشخیص سلامت از روی اسپرم ؛ کدام رنگ و بو یعنی خطر؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر رنگ اسپرم تغییر کرد و یا بوی ناخوشایندی داشت حتما علت آن را بررسی کنید و سلامت جنسی خود و همسرتان را به خطر نیندازید.
اسپرم و باروری

قاتلان خاموش اما بزرگ اسپرم و باروری مردان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مراقب باشید کارهایی مثل گذاشتن لپتاپ روی پاها و قرار دادن موبایل در جیب شلوار و تغذیه نامناسب باعث کاهش قدرت اسپرم و باروری آقایان می شوند.
استرس ناباروری

چطور با استرس و اضطراب ناباروری کنار بیاییم ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ناباروری بشدت می تواند در زوجین استرس ایجاد کند و تمرکز آن ها را برای ادامه روند درمان به هم بریزد با کنترل خود و بازگرداندن زندگی به وضع سابق خود این اضطراب را از بین ببرید.
ناباروری

دلیل اصلی ناباروری در مردان و زنان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ناباروری یک مشکلات گسترده در جامعه و دنیای امروزی است که حتی شمایی که به تازگی ازدواج کرده اید و احساس مشکل هم نمی کنید می توانید در معرضش باشید.
علل و تشخیص ناباروری

علائم و راههای تشخیص “ناباروری” در زنان و مردان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
“ناباروری” به علل مختلفی مانند بیماری های مقاربتی، کمبود هورمون، کاهش تعداد اسپرم،عدم تخمک گذاری به وجود می آید و حداقل تا یک سال تلاش برای بارداری طبیعی می باشد.
درمان ناباروری ثانویه

درمان ناباروری ثانویه با روش هایی که دست خود شماست

زمان مطالعه : 12 دقیقه
چه عواملی باعث ناباروری ثانویه می شوند و چه زمانی برای درمان ناباروری ثانویه به پزشک مراجعه کنیم؟ ناباروری ثانویه را هم می توان درمان کرد اما با روش های عالی و بی نظیری که در ادامه مشاهده می کنید.
خواص ژل رویال

خواص شگفت انگیز “ژل رویال” برای چروک پوست و ناباروری

زمان مطالعه : 7 دقیقه
“ژل رویال” موادی مفید و مغذی که توسط زنبور های کارگر برای استفاده ملکه تولید میشود و تاثیری شگرف در حفظ سلامت و زیبایی دارد
مسکن ایبوپروفن

تاثیر منفی مسکن ایبوپروفن بر قدرت باروری مردان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داروهای شیمیایی عوارض زیادی برای سلامت مردان وزنان دارند یکی از این دارو ها مسکن ایبوپروفن است که تاثیر منفی در باروری مردان دارد.
ژله رویال

افزایش قدرت باروری و درمان نازایی با ژله رویال

زمان مطالعه : 3 دقیقه
به ژله رویال (royal jelly) شاه انگبین، شیر زنبور عسل، شهد شاهانه و غذای ملکه هم می گویند. این ماده بسیار مغذی و نیرو بخش است. در واقع به عنوان غنی ترین ماده مغذی بیولوژیک شناخته شده است.
زوج های نابارور

راه شاد زندگی کردن بدون بچه برای زوج های نابارور

زمان مطالعه : 8 دقیقه
علایم اضطراب و افسردگی در میان زوج های نابارور از دیگر زوج ها بیشتر است و متاسفانه روابط بین فردی زوج های نابارور نیز با مشکلات زیادی همراه است.
اثرات  ناباروری

اثرات روحی و روانی ناباروری چیست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مشکلات روانشناختی مانند اضطراب، افسردگی و فشار روانی مهم ترین و بیشترین مشکلاتی است که خانواده ه‍ ای نابارور با آن روبرو هستند از آن رو محققین پیشنهاد می کنند که برنامه درمان ناباروری با درمان روحی و روانی همراه باشد.
بچه دار شدن

مردان تا چند سالگی بچه دار میشوند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر شما هم فکر میکنید آقایان در سنین بالا برای بچه دار شدن مشکلی ندارند باید بگوییم سخت در اشتباهید, آقایان تا یک سن خاصی میتوانند پدر شوند.
صفحه 1 از 4