برو به :
نمناک خورش
به دیگران پیشنهاد کنید .
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
2.52
خورشت های رژیمی

خورشت های رژیمی قورمه و قیمه


آشپزخانه نمناک: خورشت های قورمه سبزی و قیمه ی رژیمی برای افراد با رژیم های خاص لاغری و سلامتی باید به همان خوشمزگی خورشت های چرب و پرگوشت باشد.
خورش چاقاله بادام

طرز تهیه خورش چاقاله بادام


خورش چاقاله بادام یک خورشت بهاری بسیار خوشمزه با طعمی تقریبا ترش است و با داشتن سبزیجاتی مثل نعناع و جعفری عطر و بویی عالی دارد.
خورش قيمه آلو

طرز تهیه خورش قیمه آلو


خورش قیمه آلو دستور پختی کمی متفاوت با خورشت قیمه معمولی دارد و یک خورش کلاسیک است اما با داشتن مواد اولیه پروتئینی می تواند هم برای وعده ی نهار و شام سرو شود.
خورش هویج با مرغ

طرز تهیه خورش هویج با مرغ


برای تهیه خورش هویج با مرغ و یا گوشت قیمه ای, هویج خلال شده، گوشت قیمه ای یا مرغ پخته شده، آلوچه و یا گوجه سبزها را با کمی نمک داخل ظرف بریزید و ادامه دستور تهیه.
خورش مرغ با انار و سیر

طرز تهیه خورش مرغ با انار و سیر


خورش مرغ با انار و سیر یک غذای اصیل ایرانی مربوط به استان مازندران است که با داشتن مواد اولیه خاص یک غذای پرخاصیت و غنی به شمار می رود.
خورش گوجه سبز

طرز تهیه خورش گوجه سبز


این خورش نیاز به چاشنی ندارد و گوجه سبز مزه بسیار خوبی به این خورش خواهد داد.... برای تهیه یک خوش گوجه سبز خوشمزه با گوشت آشپزخانه نمناک را دنبال کنید.
طرز تهیه پیچاق قیمه

طرز تهیه پیچاق قیمه اردبیل


طرز تهیه پیچاق قیمه یکی از غذاهای پرطرفدار و سنتی اردبیل توصیه ی این بخش از آشپزخانه ی نمناک برای تزیین سفره های ایرانی شماست.
خورش بامیه

طرز تهیه خورش بامیه


در اواسط پخت بامیه و نمک و زرد چوبه و رب را به آن اضافه کنید. بامیه را تاحدی بپزید که له نشود. لیمو عمانی را با پوست قطعه قطعه کرده و ... برای پخت خورش بامیه لذیذ و دلچسب با آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.