برو به :
نمناک دلمه و کوفته
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
51
کدوی شکم پر

طرز تهیه کدوی شکم پر با ادویه


کدوی شکم پر با ادویه یک غذای کامل به حساب می آید که می توانید به عنوان غذای اصلی میل کنید.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
دلمه‌ پیاز

طرز تهیه دلمه پیاز با کینوآی سیاه


کینوآ گیاهی است که به خاطر دانه های خوراکی اش کاشته می شود و نحوه طبخ دانه های آنها شبیه به برنج است. بنابراین می توانید برای درست کردن این دلمه بجای کینوآ از برنج استفاده کنید.
کوفته تخم مرغی

طرز تهیه کوفته تخم مرغی


این غذا به دلیل داشتن پروتئین بالا ، کالری مناسب ، استفاده از جعفری که حاوی آهن فراوان است ، پودر جوانه گندم که با خواص بسیار آن آشنا هستید و با توجه به شکیل بودن غذای مناسبی برای کودکان دلبندتان است.
کوفته قلقلی با نان سیر

طرز تهیه کوفته قلقلی با نان سیر


پختن کوفته قلقلی ها در سس گوجه، هم باعث می شود در زمان صرفه جویی شود و هم اینکه سس آن را طعم دار می کند. به علاوه در نهایت تنها یک ظرف را می شویید.
کوفته با مایکروویو

طرز تهیه کوفته با مایکروویو


کوفته یکی از غذاهای معروف و پرطرفدار است که به روش های مختلفی تهیه می شود.در این مطلب طرز تهیه کوفته با مایکروویو را آموزش خواهیم داد.
کوفته ریحان

طرز تهیه کوفته ریحان


در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه کوفته ریحان که یک غذای ایرانی می باشد را خواهید دید.
کوفته آلو تره

طرز تهیه کوفته آلو تره


برای شروع لازم است، گوشت چرخ کرده را با آرد نخودچی ترکیب کنید و آن را خوب ورز دهید. اگر هنگام ورز دادن احساس خشکی در مواد احساس کردید مقدار کمی آب به آن اضافه کنید...طرز تهیه کوفته آلو تره را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کوفته ریزه مرغ با گردو

طرز تهیه کوفته ریزه مرغ با گردو


اضافه کردن گردو به مخلوط کوفته ریزه همراه با سبزیجات معطر و ادویه جات یک بشقاب مزه عالی به شما می دهد.طرز تهیه کوفته ریزه مرغ با گردو را در آشپزخانه نمناک ببینید.
دلمه پیاز

طرز تهیه دلمه پیاز


ادویه، نمک، فلفل، پیاز ، گوشت، لپه، جعفری و شکر همگی گرم هستند و فقط برنج آبکش شده سرد است پس دلمه پیاز غذایی گرم و مناسب سردمزاجان میباشد.
دلمه کاهو چینی

طرز تهیه دلمه کاهو چینی


کاهو و خامه سرد و تر هستند ولی مرغ گرم و تر است، زیتون گرم و خشک. در کل مواد موجود در این غذا با هم خنثی و معتدل هستند.طرز تهیه دلمه کاهو چینی را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کوفته شویدباقلا

طرز تهیه کوفته شویدباقلا


کوفته شویدباقلا یکی از غذاهای خوشمزه محلی ایران است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد. همراه ما باشید.
توپک مرغ با پنیر

طرز تهیه توپک مرغ با پنیر


توپک مرغ با پنیر یک پیشنهاد خوشمزه و عالی برای پیش غذا است که در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه آن را آموزش خواهیم داد.
دلمه کدو سبز

طرز تهیه دلمه کدو سبز


دلمه یکی از غذاهای محبوب ایران است.در این مطلب قصد داریم تا طرز تهیه دلمه کدو سبز را در آشپزخانه نمناک آموزش دهیم.همراه ما باشید.
دلمه کدو

طرز تهیه دلمه کدو


خواص خوب دلمه کدو و تنوعی که این غذا به سفره‎تان می‎دهد برای پذیرای عالی است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.