نمناک دلمه و کوفته
این مطلب مفید بود ؟ 22 8
دلمه و کوفته
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 30
کوفته شویدباقلا

طرز تهیه کوفته شویدباقلا


کوفته شویدباقلا یکی از غذاهای خوشمزه محلی ایران است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد. همراه ما باشید.
دلمه‌ پیاز

طرز تهیه دلمه پیاز با کینوآی سیاه


کینوآ گیاهی است که به خاطر دانه های خوراکی اش کاشته می شود و نحوه طبخ دانه های آنها شبیه به برنج است. بنابراین می توانید برای درست کردن این دلمه بجای کینوآ از برنج استفاده کنید.
کوفته با مایکروویو

طرز تهیه کوفته با مایکروویو


کوفته یکی از غذاهای معروف و پرطرفدار است که به روش های مختلفی تهیه می شود.در این مطلب طرز تهیه کوفته با مایکروویو را آموزش خواهیم داد.
کوفته ماست

طرز تهیه کوفته ماست


کوفته غذای بسیار محبوب و خوشمزه است که در این طرز تهیه به جای اینکه از سس ها استفاده کنیم از ماست استفاده خواهیم کرد.
دلمه تره فرنگی

طرز تهیه دلمه تره فرنگی


دلمه دستور تهیه های بسیار متنوعی دارد و هر کدام طعم و خصوصیت خاص خودشان را دارند.در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه دلمه تره فرنگی را آموزش خواهیم داد.
کدوی شکم پر

طرز تهیه کدوی شکم پر با ادویه


کدوی شکم پر با ادویه یک غذای کامل به حساب می آید که می توانید به عنوان غذای اصلی میل کنید.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
کوفته تخم مرغی

طرز تهیه کوفته تخم مرغی


این غذا به دلیل داشتن پروتئین بالا ، کالری مناسب ، استفاده از جعفری که حاوی آهن فراوان است ، پودر جوانه گندم که با خواص بسیار آن آشنا هستید و با توجه به شکیل بودن غذای مناسبی برای کودکان دلبندتان است.
کوفته قلقلی با نان سیر

طرز تهیه کوفته قلقلی با نان سیر


پختن کوفته قلقلی ها در سس گوجه، هم باعث می شود در زمان صرفه جویی شود و هم اینکه سس آن را طعم دار می کند. به علاوه در نهایت تنها یک ظرف را می شویید.
کوفته ریحان

طرز تهیه کوفته ریحان


در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه کوفته ریحان که یک غذای ایرانی می باشد را خواهید دید.